Имате ли мисия в този живот...

  • 2 336
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Понеже напоследък все по-често ме обвиняват, че съм бил доста несериозен и съм пускал само теми за секс (сякаш секса е несериозна работа, а той напротив си е доста сериозна тема от нашия живот ама карай) та реших един път и аз да пусна една сериозна тема ...
И така темата е "Имате ли чувство, че имате мисия в този живот"
Да поясня малко какво имам в предвид. Някои хора се раждат явно с чувство че имат мисия в този живот и правят всичко възможно да я изпълнят. Такива са били например Исус Христос, Буда, Мохамед, Наполеон, Хитлер, Сталин, Гай Юлий Цезар, Клеопатра, и много други хора които завинаги ще останат в историята на човечеството. Тези хора са имали мисия в живота си и повечето от тях са я изпълнили. При вас как е - имате ли чувство че трябва да направите нещо в този живот, някаква мисия да имате а не само да си живуркате спокойно и да чакате края на живота си. Защото реално погледнато какво е живота - човек се ражда, храни се, живее известно време през което време може би има деца и после умира... Е за това ли сме родени. За какво всъщност сме се родили. Трябва ли да направим нещо велико на този свят за да ни запомнят или трябва да си отидем от него без никой да е чувал за нас без да сме направили нищо за човечеството. Живота ни само от храна и размножаване ли се състои. За какво всъщност сме на този свят. Само за да си умрем ли....

# 1
  • Мнения: 677
Мисията ми е да обикалям света и да ходя по приятни места, да се заседявам по барчета на плажа и нощни такива. Да се наливам с алкохол и да разказвам вицове на барманки.

# 2
  • Мнения: 5 622
Кога пък се намериха хора и да те обвиняват за естеството на темите, които пускаш...Да знаеш, угодия -няма  Wink

Едва ли сме тук само за да си умрем. Може и да има нещо като мисия за нас, но повечето, да не кажа всички хора, просто не я знаят(мисията де), а  да им се подскаже, пак може да не се досетят..ако ме разбираш...

Смятам, че професията, която си избират хората, обкръжението им и това, което им се случва е точно част от тази мисия  Peace

# 3
  • Мнения: 212
Кога пък се намериха хора и да те обвиняват за естеството на темите, които пускаш...Да знаеш, угодия -няма  Wink
Ам Бубо, скоро бях пуснал една тема нещо са секс ставаше въпрос вътре ама нещо съвсем невинно беше... И една колежка от форума ме обвини (само да не паднеш като чуеш обвинението) та ме обвини че съм бил импотентен и съм се възбуждал от отговорите които са ми давали жените тук във форума и докато съм ги четял съм си биел чикии...  #Crazy #Crazy Можеш ли да си представиш само .. на мен такова нещо не може да ми дойде на акъла пък камо ли да го кажа за някой...
И за да не си мислят колежките тук че съм последния чикиджия реших да пусна нещо по-серозно като тема. Ама гледам сериозната ми тема нещо не върви.. newsm78
ще минавам пак към секса май

# 4
  • Мнения: 871
че съм бил импотентен и съм се възбуждал от отговорите които са ми давали жените тук във форума и докато съм ги четял съм си биел чикии... 

Е к'во пък и т'ва си е мисия Mr. Green
Иначе по темата - често съм си го мислила. Още повече че съм оцелях в катастрофа, в която имаше 3 жертви. Сигурно неслучайно съм си останала жива. И все пак не знам каква ми е мисията и какво ми е специалното Thinking

# 5
  • Мнения: 5 622
Кога пък се намериха хора и да те обвиняват за естеството на темите, които пускаш...Да знаеш, угодия -няма  Wink
Ам Бубо, скоро бях пуснал една тема нещо са секс ставаше въпрос вътре ама нещо съвсем невинно беше... И една колежка от форума ме обвини (само да не паднеш като чуеш обвинението) та ме обвини че съм бил импотентен и съм се възбуждал от отговорите които са ми давали жените тук във форума и докато съм ги четял съм си биел чикии...  #Crazy #Crazy Можеш ли да си представиш само .. на мен такова нещо не може да ми дойде на акъла пък камо ли да го кажа за някой...
И за да не си мислят колежките тук че съм последния чикиджия реших да пусна нещо по-серозно като тема. Ама гледам сериозната ми тема нещо не върви.. newsm78
ще минавам пак към секса май

Мноо ясно.

Помни, че каквото и да ти говорят, винаги става дума за секс  Crazy

Не се връзвай на "колежките", аз ли да ти го казвам  Wink

Пък и аз лично не виждам нищо лошо в пощипването на едноокия питон(да не употребя думата за това..), така че да не ти дреме много кой какво казал..  Sunglasses

А за това дали една тема е интересна или не, зависи и кой я е пуснал. Може да е много тъпа, но ако авторът е хитов, ще се радва на интерес...Това е положението  Grinning

# 6
  • Мнения: 185


А за това дали една тема е интересна или не, зависи и кой я е пуснал. Може да е много тъпа, но ако авторът е хитов, ще се радва на интерес...Това е положението  Grinning
И аз съм забелязала подобна тенденция Joy

# 7
  • Мнения: 4 726
мисия може да има човек, който професионално се занимава с изследователска дейност примерно. Моята работа не е такава. В личен план се чувствам удовлетворена от това, че успявам да правя щастливи хората, които обичам. Колкото и тривиално да звучи...
 Извън сериозността на темата и изцяло в твоя чест Борисе ще отбележа, че втората ми мисия е да подкрепям съседката от 10 - ия етаж  Mr. Green

# 8
  • DE
  • Мнения: 967
Моята мисия все още не я знам, но като ми светне, ще ви кажа! Peace

# 9
  • Мнения: 2 161
Мисията ми е да обикалям света и да ходя по приятни места, да се заседявам по барчета на плажа и нощни такива. Да се наливам с алкохол и да разказвам вицове на барманки.
Без последното изречение,май и моята мисия е горе долу такава.

# 10
  • Мнения: 677
Мисията ми е да обикалям света и да ходя по приятни места, да се заседявам по барчета на плажа и нощни такива. Да се наливам с алкохол и да разказвам вицове на барманки.
Без последното изречение,май и моята мисия е горе долу такава.

Мнооооого сме! Сииииилни сме!

# 11
  • Мнения: 2 161
Мисията ми е да обикалям света и да ходя по приятни места, да се заседявам по барчета на плажа и нощни такива. Да се наливам с алкохол и да разказвам вицове на барманки.
Без последното изречение,май и моята мисия е горе долу такава.

Мнооооого сме! Сииииилни сме!
Не бързай.Две птички пролет не правят.

# 12
  • DE
  • Мнения: 967
Мисията ми е да обикалям света и да ходя по приятни места, да се заседявам по барчета на плажа и нощни такива. Да се наливам с алкохол и да разказвам вицове на барманки.
Без последното изречение,май и моята мисия е горе долу такава.

Мнооооого сме! Сииииилни сме!

Тогава и аз избирам това за мисия и се присъединявам!!!Ако ме вземете!
Не бързай.Две птички пролет не правят.

# 13
  • DE
  • Мнения: 967
Тогава и аз избирам това за мисия и се присъединявам!!!Ако ме вземете!

# 14
  • Мнения: 677
Айдеее - София, Варна, Бургас - всичките кръчми бачкат за нас!

Общи условия

Активация на акаунт