Отговори
  • Мнения: 2 811
здравейте има ли значение дали си на гладно сутрин за тия хормони или са горе долу стабилни през деня ? ако не си ял нищо съдържащо йод  , но си си хапнал, можеш ли да се изследваш? мерси:) за tsh ft4 и тем подобните става дума

# 1
  • Мнения: 822
Сутрин, за предпочитане на гладно, не пий кафе, кола или други подобни кофеинови напитки.

# 2
  • Мнения: 278
А да знаете дали има значение къде се изследват хормоните?Оперираха ме преди 8 месеца и сега съм с хипо.Миналия месец дадох кръв в 2 различни лаболатории и стойностите бяха различни.В Кандиларов тсх-3,45 /0,27-4,2/ в Ендокринологията тсх -5,0 /0,5-4,0/.Което означава че според изледванията в Кандиларов съм в норма а според Ендокр. трябва да завиша дозата на Ел тироксина.

# 3
  • Мнения: 2 811
ami това, което на мен ми казаха е да се изследвам в лабораторията на военна, че били най добре оборудвани. затова смятам там в понеделник да ходя. ако си от софя - намира се на втория етаж на поликлиниката и мисля, че един хормон е 15 лв, може би има и пакетна цена. работят със здравна каса.

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Сутрин, за предпочитане на гладно, не пий кафе, кола или други подобни кофеинови напитки.
так се изследват хоромни на щитовидната жлеза.
Военна, Ендокринологията и Бодимет са за предпочитане

Общи условия

Активация на акаунт