ССК - Русе - неангажираща среща!

  • 1 459
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 735
Причината поради която не направихме нищо за ССК в Русе е, че хората, подкрепящи кърменето са много малко.  Нещо, за което много съжалявам, че е така.

Затова предлагам просто да се съберем неангажиращо на една срещичка, колкото и малко да сме.
Това няма да има значение, важното е че догодина ще сме двойно повече и тогава ще организираме събитието както подобава.   Sunglasses

Каня на срещата не само кърмачки, а и всеки който подкрепя кърменето по какъвто и да е начин, вкл. бременни, нераждали и мъже.

Предлагам срещата да е във Вторник от 18.30 часа на Вазата (в парка, който се опитват да съсипят).
Ще се запознаем, ще си поговорим за раждане, кърмене, но най-важното е да се запознаем, за да можем да сме си полезни и сега и за в бъдеще.

П.П: Надявам се дотогава да имам брошури да ви раздам, стига да са пристигнали.

Пишете, Русенки! Ще ви чакаме.  Hug   bouquet

# 1
  • Мнения: 65
Подкрепям идеята. Ще гледам да успея да дойда.
Може въпросът ми да звучи малко смешно, но нали съм нова, може да не съм изчела всичко и в момента не мога да се сетя какво е това съкращение ССК. Иначе идеята, разбира се, от контекста ми е ясна.

# 2
  • Мнения: 1 735
Световна Седмица на Кърменето.
Трябваше да го напиша цялото, но нищо, сега коригирам. Simple Smile

Ето как го отразяват в Пловдив, Варна и Стара Загора:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209648.msg4619029#msg4619029

Надявам се и при нас да е така догодина.  Grinning

fpolyna, много се радвам че ще дойдеш. Дори и не допускам, че няма да успееш.  Mr. Green  Stuck Out Tongue

# 3
  • Мнения: 1 942
Ще се опитам да дойда и аз  Peace
Само не ме карайте да кърмя на вазата!  Crazy

Макар, че с Никол идването ми ще представлява едно обикаляне около масите и заведението, но нищо де  Joy

# 4
  • Мнения: 532
Да,да може да си спретнем страхотна кърмаческа срещичка.
Там съм  Hug

# 5
  • Мнения: 1 463
Съгласна съм! Ако не съм родила дотогава, ще дойда! Подкрепяма мероприятието.

# 6
  • Мнения: 865
Нови (стари)кърмачки приемате ли? Simple SmileЩе ми е приятно да се запознаем.

# 7
  • Мнения: 1 735
Sillveto, jkaterinasmile3521 beer2 beer3 beer

radhika, дори и да родиш, няма да ти се размине да се срещнем. Така че освен да ти пожелая леко раждане, друго не се сещам.
Абе, нямаше да е лошо да се видим преди това, ама както е писано.
И все пак ако не си родила до 18.30, Вторник, ще се радвам да се запознаем!  Hug

Зарра, естествено! Приемаме всеки, който по някакъв начин е фен на идеята за естественото хранене, без значение дали е татко, бивша кърмачка, неуспяла такава или баба. Ще те чакаме!

# 8
  • Мнения: 1 735
Пуснах тема и в Отчетните, но май нямаше смисъл. За всеки случай следете, може някой да пише там и да иска да дойде:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211656.0

# 9
  • Мнения: 83
Здравейте! Аз съм твърдо за кърменето, дори имам опит вече 20 месеца, а и не спирам до тук. Дано времето да позволява да се съберем. Ще направя всичко възможно да се присъединя!

# 10
  • Русе
  • Мнения: 633
И аз ще гледам да се присъединя - за кърменето съм с две ръце, макар да успях да кърмя само 6 месеца.

# 11
  • Мнения: 826
Благодаря за поканата- за мое съжаление този път ще пропуснем. Всички в къщи са натръшкани от някакъв летен грип /включително и Кърмачев/  ooooh!, та се въздържам от излизания.   Tired
На вас- приятна среща, надявам се по- нататък да се включваме и ние "на живо" Peace

# 12
  • Мнения: 33
мисля, че ще успея да дойда ако не за друго поне да се запозная с Вас. дано да не вали

# 13
  • Мнения: 264
и аз се записвам, дано да не вали.....

# 14
  • Мнения: 888
Здравейте Hug
Аз доста се чудех дали в Русе ще има нещо организирано по въпроса Blush и честно казано докато четях за другите градове- организация...и ми стана малко криво, че се поизлагаме... Tired
Не съм сигурна дали ще можем да дойдем, защото и двете маймунки са много зависими от мен, каката не ходи, а бебка е много малка, но ви подкрепям изцяло Peace...да попитам като се съ
берете на Вазата какъв  е планът?Евентуално ще седнете ли някъде в близост и къде??? защото аз мога да си ги докарам с колата и после с двете колички- лек-полек да се дотътрим...

Общи условия

Активация на акаунт