Момичета имам питане за Балчик

  • 1 896
  • 18
  •   1
Отговори
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Сигурно има такава тема вече,но ако има скоро ходили нека ми отговорят,за което им благодаря.Питането ми е:къде например е за разходки освен ботаническата и Двореца,на плаж къде сте ходили още повече ,че сме с деца  и ви е харесало.Довчера заминаваме и се притеснявам малко защото е на север,но поканата ни е от приятели и не мажем да откажем.Още веднъж благодаря за отговорите.  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 700
Тази година не съм ходила, но миналата бяхме и в Балчик. Цялата крайбрежна алея между града Балчик и двореца е пешеходна алея за разходки. Имаше на всеки 20-30 метра разни детски атрацкии от сорта на шатри за рисуване, клатещи се играчки, влакчета и т.н.
Сезонът е подходящ, въпреки, че е на север. И ние бяхме в началото на август и нямаше проблеми с температурата на вода.
За плажове не мога да съм ти особено от полза. Ходихме ежедневно с кола (но ние сме свикнали да сменяме често плажове против скука). Доколкото помня има плаж около "Бялата лагуна" (май така се казваше), но миналата година не ставаше особено, защото беше залят от непробиваема пелена от водорасли. Има и някакъв къмпинг, на разклона за лагуната, но в ляво ако не ме лъже паметта, където плажът по-ставаше. Може да се ходи и на централния в Балчик, но ние не обичаме тарапана.

# 2
  • Мнения: 2 534
И аз заминавам с детето в събота и в неделя вече ще се плицикаме на плажа
С малката ходя на Централния плаж , само там има доволно количество пясък

# 3
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Дано да е хубаво времето,но май май...... newsm12

# 4
  • Мнения: 1 299
На Балчик съм била на плажа точно пред Двореца - гледката беше много приятна, но плажът не е плаж като хората, май изкуствено е създаден.... слизах по някаква стълбичка във водата.... по-добре е, ако ходите някъде другаде на плаж....

# 5
  • Мнения: 220
JТази година бях в Балчик-още в началото на юни.Толкова спокойствие никъде досега не бях срещала.Останах очарована и от хотела ,в който бях и от всичко в града.

# 6
  • Мнения: 504
Вчера се върнах от Балчик, възхитена съм. На толкова спокойно място до сега не съм била. Намерихме си самостоятелен апартамент под наем с 5 легла на 100 м. от Централния плаж и само за 60 лв., който иска координати ще му дам. Цените са приемливи навсякъде. 

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Вчера се върнах от Балчик, възхитена съм. На толкова спокойно място до сега не съм била. Намерихме си самостоятелен апартамент под наем с 5 легла на 100 м. от Централния плаж и само за 60 лв., който иска координати ще му дам. Цените са приемливи навсякъде. 


Миналата година почивахме в Балчик и бяхме много доволни от спокойствието и атмосферата на града.Но имах забележка за хотела.Вие в кой хотел почивахте и ако може подробности.

# 8
  • Мнения: 504
Вчера се върнах от Балчик, възхитена съм. На толкова спокойно място до сега не съм била. Намерихме си самостоятелен апартамент под наем с 5 легла на 100 м. от Централния плаж и само за 60 лв., който иска координати ще му дам. Цените са приемливи навсякъде. 


Миналата година почивахме в Балчик и бяхме много доволни от спокойствието и атмосферата на града.Но имах забележка за хотела.Вие в кой хотел почивахте и ако може подробности.


Не бяхме на хотел, а на квартира. Хазяите си дават целия апартамент под наем, те се изнасят в таванските стаи. Госпожата идва всеки ден пуска прахосмукачката и хвърля боклука. Ако знаеш къде е тото пункта, в блока до него е апартамента над сладкарницата.

# 9
  • Мнения: 220
Аз бях в хотел Валео.Хубаво беше,но за тези пари можеше и малко по-добре да е.

# 10
  • Мнения: 2 386
Здравей.

В самия Балчик не съм очарована от плажовете, но това се компенсира от невероятното обаяние, което има този град.  Heart Eyes
Хубави плажове в близост има - Русалка; до Тюленово (не помня точно къде, но беше адски красив) Embarassed..
Може да отидете до Калиакра, до Мидената ферма, в Българево, в Каварна, на Шабла ако щете даже..
Изключително развлекателен район е!

Аз останах изумена от квартирата, на която попаднахме - за 26лв на вечер разполагахме с червено-бяло аранжиран етаж от дъщерята на хазяите, която се занимаваше професионално с  home design.. Наистина много сполучливо, имахме и тераса с изглед към морето..  Heart Eyes

Стаята:
Гледката от терасата:




Ако някой се интересува - къщата се намира почти срещу пристанището ( в началото на малката уличка), хазяинът се казва Иван. Над нея се вижда един малък хотел.

# 11
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Днес очаквам оферта за Балчик.Ние миналата година основно плажувахме на Албена.Имате ли информация за там,в смисъл има ли свободен достъп на плажа за тези,които не са отседнали в комлекса?

# 12
  • Мнения: 504
За Албена знам, че има вход за комплекса в размер на 4 лв. за автомобил.

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 094
evanescent
би ли дала адрес/тел ако имаш на квартирата ти в Балчик?

# 14
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
За Албена знам, че има вход за комплекса в размер на 4 лв. за автомобил.


Благодаря!  bouquet
Значи както миналата година.

Общи условия

Активация на акаунт