Мога ли да смеся тези лекарства? Нещо като спешна питанка...

  • 555
  • 4
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Здравейте! Синът ми пие Оспексин и Ефералган, като ги давам по едно и също време. Само дето той не иска да ги пие  Tired До сега не сме имали такива проблеми. Винаги се е радвал на сиропчета и т.н., но този път какво стана, не знам... Sad Реве, тръшка се, блъска, дави се... Ужас. Как ли не опитвам. Баща му го държи, аз давам капка по капка. А като съм сама през деня ми иде да си купя въже  Crazy Сега в 12 ч. смесих Ефералгана със сок, но пак не го изпи. Заспа и не искам вече да го будя. Много плака пак, че и аз покрай него... Дали мога сутринта да му сложа в шишето Оспексин, Ефералган и сок? Дали става така? Моля, ако някой знае, да ми отговори, за да се опитам в 6 часа да избегна този кошмар, който се случва, когато дойде време за лекарствата.
Благодаря!   bouquet 


Edit: Тази сутрин Ефералгана го пробутах със сок. За Оспексина ми е чуденката   newsm78 да не вземе да му стане нещо (знам ли и аз какво ама се притеснявам).

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 09:20 от Deb

# 1
  • София
  • Мнения: 1 062
E, какво да му стане? Ако го дадеш и после му дадеш да пие сок, няма ли да е същото? Давай със сок, ако го изпие така.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Спринцовки му е майката. За всяко нещо.
И дори не ти трябва 2-ри голям човек, да държи детето.
Пробвай.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 1 155
И с това пробвахме. Горе като писах капка по капка това имах предвид. Със спринцовка по малко успявам да капна в устата му, глътва, реве, пищи, капвам, глътва, реве..... Слагам по малко, защото иначе се дави, като си поеме дъх да реве. Даже му държа главата настрани, за да му капна до бузата, да не е директно в гърлото. А бе цирк голям става.  ooooh! Да се оправя по-бързо, че се изтормози милото.  Tired

# 4
  • Мнения: 1 230
Не смесвам лекарствата с храната, понеже после ми отказва да се храни и става МНОГО сложно положението. Използвам спринцовките от сиропите и давам, дори да ми реве. Става бързо и детето се успокоява след това  Peace

Общи условия

Активация на акаунт