Търся

  • 958
  • 14
  •   1
Отговори
Трябва ми лятна количка,по-лека,втора употреба или нова, до 60-70лв.
Може ли да ми изпратите адреси на магазини, втора употреба или други с по-прилични цени. Благодаря предварително!

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Търси в продавалника Peace
http://www.prodavalnik.com/ppc/index.php

# 2
  • Мнения: 123
4е то и нова 6те намериш за тези пари Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 44 032
в хиполенд има намаление, има и летни колички по около 50-60 лв - това майка ми вера ми го докладва по телефона - получила брошура и ми обясняваше какви намаления имало...ако ти е близо може да погледнеш.

# 4
  • Мнения: 1 298
bubu_to в брошурата има само една количка True за 75 лв
Провери в ТСМ ако не са изчерпани.  Peace

# 5
  • Мнения: 80
V Super Me4o v Drujba2  ima  namalenie na hubavi modeli  letni koli4ki na Chiipolino,ot 88 na  59 lv .V subota hodihme s priqtelkata mi  da si kupi i   gi  vidqh.Ima  hubavi  cvetove.Magazina e do bl. 254. Ne  znam  cenata  dali  te  ustroiva  ,no  nie nikude  ne  namerihme  po-evtino.Ako tam  ti  e  dale4e  vij   i  v  drugiq  im  magazin v Strelbi6te na ul. Enus 6,do  Zdravnata  kasa.Prodava4kata kaza 4e namalenieto vaji za cqlata veriga.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 032
TCM - са отвратителни колички - по трудно тнещо за бутане не бях виж дала, докато не пробвах такава лятна количка, аз лично не бих могла с такова нещо да се движа...
иначе бертони също имат евтини летни колички...

# 7
  • София
  • Мнения: 44 032
ул.Захари Круша 2-10.Улицата се пада с/у МА,първата успоредна на Георги Софийски.ПОд блок в гаражче е.Има изкарани колички отпред
един магазин втора употреба за детски неща...

http://bandido.mamaibebe.com/ и този има адрес точен...
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=100696&view=1&photo=1 малка част от нещата там....

# 8
  • Мнения: 1 298
TCM - са отвратителни колички - по трудно тнещо за бутане не бях виж дала, докато не пробвах такава лятна количка, аз лично не бих могла с такова нещо да се движа...
иначе бертони също имат евтини летни колички...

В интерес на истината не съм ги бутала.Знам само че не струват много  Wink

# 9
Много благодаря на всички за отзивчивостта! Ще потърся.Всичко хубаво желая на майките и на техните малки слънчица!

# 10
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Моята е на "Бертони" - Фокси. Струваше 80 лв. /нова/. Тежи 7 кг. Лично аз съм доволна  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 40
Незнам защо сте останали с такова впечатление от ТСМ количките. Ние имаме такъв магазин и нашите клиентки са много доволни от количките както от летните така и от комбинираните а също така и от летните триколки. На невероятно ниска цена са в сравнение с другите а съшто така са и супер удобни . Аз лично много съжалявах че не си взех такава още от раждането на сина ми но по това време не се занимавахме с този бизнес за сметка на това си взех летният вариант и си я относихме сега  дори сега съм я дала на моята приятелка за нейното бебче. Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 44 032
ами защото я сравнявам с моята, която не е също кой знае какво - чиполино е...но с тсм, дори не мога да завия...а и вс които имат им се е чупила тази металната греда под коша, количките им се клатят буквално наляво надясно, ужясна трудно се качват тротоари с нея....за летните триколки също знам няколко мами след година(че и по-малко се бяха потрошили и си купиха нови)....

докато са новички може и да са що-годе добре, но след малко употреба не струват....и никой не може да обеди в противното...

# 13
  • Мнения: 40
Значи всичко е въпрос на късмет и на качество много е важно да си намирате 1-во!

# 14
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
ами защото я сравнявам с моята, която не е също кой знае какво - чиполино е...но с тсм, дори не мога да завия...а и вс които имат им се е чупила тази металната греда под коша, количките им се клатят буквално наляво надясно, ужясна трудно се качват тротоари с нея....за летните триколки също знам няколко мами след година(че и по-малко се бяха потрошили и си купиха нови)....

докато са новички може и да са що-годе добре, но след малко употреба не струват....и никой не може да обеди в противното...

 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт