Прическа - снимчици...

  • 33 690
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Реших да се подстрижа - на етажи, с асиметричен бретон (косата ми е педя и нещо под рамото) и търся снимки на подобни прически, за да насоча фризьорката ми. Ако на някой му попаднат или знае хубав сайт за прически ще ми е от полза.  bouquet
За сега ровичкам в гугл, без много успех, май не знам как да търся. Tired

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ами там при фризьорката ти не може да няма разни списания с прически... разгледай ги и все някъде ще видиш прическата, която търсиш. Аз поне така процедирам и винаги си избирам интересни прически от списанията в салона, като последната на аватара ми Flutter

# 2
  • Варна
  • Мнения: 563
Ами там при фризьорката ти не може да няма разни списания с прически... разгледай ги и все някъде ще видиш прическата, която търсиш. Аз поне така процедирам и винаги си избирам интересни прически от списанията в салона, като последната на аватара ми Flutter

точно така Peace
между другото, валка, мн ти е хубаво с тая прическа  smile3521

# 3
  • Мнения: 71
В АРЕНАТА ИМА ПРОГРАМА С РАЗЛИЧНИ ПРИЧЕСКИ,МОЖЕШ ДА СИ Я СВАЛИШ,ДА ПРОБВАС С НЯКОЯ ТВОЯ СНИМКА И ПОСЛЕ ДА ОТПЕЧАТАШ ПРИЧЕСКАТА ДЕТО ТИ Е ХАРЕСАЛА НА СНИМКАТА Sunglasses

# 4
  • Мнения: 1 798
Ще кажеш ли името на програмката? Flutter

# 5
  • Мнения: 71
STALY HAIR SOFTWEAR ILI HAIR SALON PRO

# 6
  • Мнения: 5 622
Ами там при фризьорката ти не може да няма разни списания с прически... разгледай ги и все някъде ще видиш прическата, която търсиш. Аз поне така процедирам и винаги си избирам интересни прически от списанията в салона, като последната на аватара ми Flutter

точно така Peace
между другото, валка, мн ти е хубаво с тая прическа  smile3521

Подкрепям. Точно такава ще си я направя и аз като ми порасне малко..Ама кога ще е това, не знам. Най-рано след година... Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 673
дано хубаво прецениш преди да режеш, и да попаднеш на добър специалист, който да прецени косата ти
аз не прецених, че НЯМА да ми отива това към което насочих Чочо..а той пък явно се заблуди че косата ми е супер яка, и преди месеци така ми я филира че .....Едвам се съвзех..

# 8
  • Мнения: 222
Това филиране понякога е ужасно...разбирам те...

# 9
  • София
  • Мнения: 1 750
Виж  тук  - в подразделите има интересни неща, дано намериш каквото ти трябва.

# 10
  • Мнения: 2 229
Аз изрових тези снимки и ще ги покажа на фризьорката си. newsm78


Стискайте палци да не ме офъка много и да ми отива. Hug

# 11
  • Мнения: 33
Реших да се подстрижа - на етажи, с асиметричен бретон (косата ми е педя и нещо под рамото) и търся снимки на подобни прически, за да насоча фризьорката ми. Ако на някой му попаднат или знае хубав сайт за прически ще ми е от полза.  bouquet
За сега ровичкам в гугл, без много успех, май не знам как да търся. Tired

Нали знаеш,че ако се подстрижеш на етажи ще трябва всеки път да си сушиш косата с кръгла четка?Simple SmileИначе няма да е готино...

# 12
  • Мнения: 674
Виж  тук  - в подразделите има интересни неща, дано намериш каквото ти трябва.

Тук има уникални прически!Нямах намерение да си сменям прическата,но като ги разгледах вече нямам търпение да се пострижа Party

# 13
  • Мнения: 3 830
Това е точно моята прическа.   Heart Eyes Моята коса обаче е малко по-дълга. Сега ми е до кръста, но е на етажи и с асиметричен бретон. Има обем в горната част и ми отива много.
Точно като на снимките, които си сложила ми е. Flutter

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
За лятото предлагам по-късо.

Общи условия

Активация на акаунт