Красиво лице, или красиво тяло?

  • 16 895
  • 379
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Представете си следната ситуация.Имате възможност (например за следващ живот Confused,) да изберете дали тялото, или лицето искате да ви е красиво.Не става въпрос за сегашните ви изражения, ами за непознати лица и тела.

 Лично аз предпочитам да съм с хубаво лице, защото по тялото може да се работи.Дори и да няма ефект от спорта, предпочитам да си харесвам лицето.

 Пускам темата, защото днес в офиса имаше спор и ми е интересно и вашето мнение! Heart Eyes

 Моля, отговаряйте по темата, няма опция "И двете искам"!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 797
Определено лице Peace Ама защо да мисля за следващия живот чак ,когато в този съм перфектна Mr. Green

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 133
По лицето също може да се работи, дори в някои случаи по-лесно, например с грим. Ама как да се "оправят" къси или криви крака?
Не гласувах, не мога да избера.

# 3
  • Мнения: 2 241
Е, то и по лицето може да се работи, но все пак предпочитам то да ми е красиво Peace

# 4
  • Мнения: 1 277
Красиво лице.

# 5
  • Мнения: 1 270
и аз гласувах за красиво лице
обаче сега наистина започнах да се замислям...
не ща къси и криви кракааааа

# 6
  • Мнения: 544
Красиво лице Peace
Ако съм несъразмерна с подходящи дрехи мога да прикрия недостатъците си и няма да се забелязва толкова.Същност като се замисля и двете са еднакво важни

# 7
  • Мнения: 401
По лицето също може да се работи, дори в някои случаи по-лесно, например с грим. Ама как да се "оправят" къси или криви крака?
Не гласувах, не мога да избера.

и аз така мислия -затова гласувах с 2! лицето е мн вайно-но то и с грим може да се опражи=-а за тялото трябват пове4е усилия

# 8
  • Мнения: 6 618
Красиво лице  Peace

# 9
  • Мнения: 6 958
Държа да отбележа, че темата е доста добра като идея, кара те да се замислиш доста кое-кое...  Twisted Evil

Красиво лице  Peace

Ама защо да мисля за следващия живот чак ,когато в този съм перфектна Mr. Green

Кой като теб   Mr. Green

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Много ми е интересно мъжете как ще отговорят на този въпрос/по отношение на жените/. newsm78

# 11
  • Мнения: 6 958
Много ми е интересно мъжете как ще отговорят на този въпрос/по отношение на жените/. newsm78

Права си, то и на мене така..., ама да ти кажа то се вижда, кой е до теб, кой е с теб, заради какво, що и т.н.  Crazy

# 12
  • Мнения: 3 411
хубаво лице, тялото се "поправя" по лесно. да живее пластичната хирургия  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 3 797
С мъже като съм говорила да ви кажа предпочитат хубавото тяло Rolling Eyes
Държа да отбележа, че темата е доста добра като идея, кара те да се замислиш доста кое-кое...  Twisted Evil

Красиво лице  Peace

Ама защо да мисля за следващия живот чак ,когато в този съм перфектна Mr. Green

Кой като теб   Mr. Green
Мда, съвършенства като мен трудно се откриват  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 229
Красиво лице!

Общи условия

Активация на акаунт