Давайте цветни идеи за детски стаи

  • 304 005
  • 513
  •   1
Отговори
# 390
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 725
Много харесах една идея за детска и имам въпрос. Искам да нарисувам животни върху стената, т.е. върху латекса, но не знам с какво.Ако някои го е правил моля да ме насочи. Praynig Praynig Praynig
Смятам,че акрилните бои ще ти свършат страхотна работа  Peace

мерси

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Включвам се да кажа  че днес си купих Casaviva и имаше приложение за детски стаи. Наистина мнаго добри идеи. Броя е от септември 2007 г.

# 392
  • София
  • Мнения: 311
Дано не повторя нещо с моето питане Simple Smile
Скоро ще поръчвам втори етаж легло, което ще е перпендикулярно на старото. Имам и момче и момиче. Какви цветове на стените да избера? Леглото на сина ми е в синьо и жълто, ето такова http://catalog.bg/product.php?company=13897&id=14151
В голяма чуденка съм какви цветове да сложа още - освен леглото ще поръчвам и една цяла секция.
Давайте идеи  Hug

# 393
  • София
  • Мнения: 44 014
Чесно аз точно на тези цветове само нещо бледичко бих сложила - екрю, беж, праскова, бледо синичко, резеда, жълто...колкото да не е бяло....ама това си е мое мнение...а леглото на дъщеря ти и секцията в същите цветове ли ги мислиш???
Ако можеш от тази снимка си изпробвай във фотошоп например стените как ще стоят с разни цветове и си харесай....

# 394
  • София
  • Мнения: 311
Ох, не съм толква талантлива с фотошопа  Simple Smile
За леглото на дъщеря ми не ми се искаше такива цветове като на баткото, но все пак трябва да се връзват по някакъв начин. Знам ли?

# 395
  • sofia
  • Мнения: 249
Много харесах една идея за детска и имам въпрос. Искам да нарисувам животни върху стената, т.е. върху латекса, но не знам с какво.Ако някои го е правил моля да ме насочи. Praynig Praynig Praynig
Смятам,че акрилните бои ще ти свършат страхотна работа  Peace

мерси


аз преди време бях нарисувала на стената в детската картинки с герои от анимационни филм4ета,направих ги с обикновенни водни бои4ки и станаха много хубави.след 2 години пребоядисахме стаята но не бяха мръднали.

# 396
  • София
  • Мнения: 44 014
А не може ли направо да смените и леглото на баткото.

Чесно казано това синьо на мен много ми бърка в здравето...такова капризно и бозаво (и нашата спалня е такава та не го приемай като обида, но на мен освен с кафяво, бежаво, млечно оранжево и разни синьо-резедави...нещо не ми се връзва....) , от същата тоналност има едно бозаво розаво, с което ги съчетават обикновенно...но става затлачено...лично мнение...в смисъл изобщо тази комбинация от това синьо с това бежово - винаги прави нещата такива... за момчешка стая може да се докарат хубаво нещата, но момиченцето придполага все пак да има и повече топли тонове...

# 397
  • София
  • Мнения: 311
Да, най-лесно би било да сменим леглото, но то и малко гардеробче има, и ракла...., а и бюджетът не позволява  Laughing

# 398
  • София
  • Мнения: 44 014
eee, мислех, че е само легло...

# 399
  • Мнения: 343
Здравейте и от мен.Четох, четох и накрая в случай, че се повторя да попитам. Предложете ми универсална детска стая за момче и момиче.

# 400
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Момичета, тъкмо се прибрахме от практикер.
взех бои за рисувани в/у латекс. не са акрилни, а специални. Момчето обясни,че ако се рисува с акрилни, после много трудно се свалят при следващо боядисване на стаята. има най-различни цветове, като малко шише боя струва около 4.50лв.
 Като заспи малкият ще снимам да ви ги покажа.

# 401
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 725
Момичета, тъкмо се прибрахме от практикер.
взех бои за рисувани в/у латекс. не са акрилни, а специални. Момчето обясни,че ако се рисува с акрилни, после много трудно се свалят при следващо боядисване на стаята. има най-различни цветове, като малко шише боя струва около 4.50лв.
 Като заспи малкият ще снимам да ви ги покажа.
Супер, мерси за ценната информация! Mr. Green Mr. Green Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 402
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Ето ги и боите.
Аз взех само няколко основни цвята, могат да се разреждат с бял латекс или бяла боя (от техните)
Ние се спряхме на лилаво, кафяво, червено, златно жълто, млечено оранжево, тъмно синьо и зелено. На етикетите има таблица със всичките цветове.

# 403
  • Мнения: 995
Ние с мъж ми не успяхме да се разберем за стаята на дъщеря ни аз исках тапети, а той латекс, за да не е много шарено. В крайна сметка се споразумяхме Laughing. Боядисахме с бял  латекс и един приятел ни направи от фолио цветята на тапета, който бях харесала. Залепихме ги на по-голямо разстояние едно от друго и ги обдухахме(на тая операция не съм присъствала). Изглеждат като нарисувани.Получи се това:
http://www.bgphoto.net/photos/6541/o633370423846954686.jpg

Идеята да се рисува с бои на стената ми харесва, само че никога не бих се наела. Не ми се удава рисуването.

# 404
  • София
  • Мнения: 311
Предложете ми универсална детска стая за момче и момиче.

То нали и аз това питам Simple Smile, само че аз стартирам с едни сини и жълти цветове на мебелите  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт