Малко да се посмеем... все пак

  • 1 122
  • 11
  •   1
Отговори
Здрасти, мили самотни (или не толкова) мами!
И аз-като може би всяка от вас- през повечето време мисля как ще бъде живота ни с моята Бейби (на 1 г. и 7 м.), как да си докарвам повече средства, та да не й липсва поне материално татко й, как да й кажа къде е той когато ме попита и т.н, и т.н
Обаче от време на време всеки трябва да разпуска. И така, седим си двете с нея една неделя и разглеждаме снимки. Тя се радва, сочи и казва: "баба", "деде" (само тях познава по снимките, дори мен не). Идваме до баща й и тя го сочи: "Ъ?" и аз - с церия си акъл и това дето съм прочела, че не трябва да настройваме децата с/у бащите им, и обясних с усмивка, кратко и ясно " Това е Ак." Тя взе, че си го хареса това Ак и сега всеки път щом види баща си (само на снимка, де) , сочи и казва Ак. Сега, момичета, единствената причина поради, която ми се ще баща й да я види, е (много съм гадна) за да го посочи с пръстче и д аму каже "АК".
Да види той какво съкровище е изоставил!
 Laughing

# 1
  • Мнения: 44
Наистина ме разсмя, Сабина. много е готино това Ак. Все пак не можем вечно да бъдем самото съвършенство и да действаме по съветите от дебелите книги. Изоставилите ни семеподатели едва ли са действали по учебник.

# 2
  • Мнения: 1 732
О, адаш, привет!  Mr. Green

# 3
Еееее как ти се радвам, ако занеш  Grinning

# 4
# 5
  • Мнения: 424
ама ти какво си мислиш, тя не само ще нарича ''ак'' , ами и ще го захвърля с ак образно казано като порасне и разбере какво е направил ''тати'' преди 20 г. например  newsm48

# 6
Наистина е подло от страна на майката да настройва детето така както аз, обаче да му се не види ми е писнало все сама да се оправям с трудностите, а на тати да му минава през центъра на гащите и после-когато детето е ОК да се обади да го види-нахранено, излекувано и в добро настроение. Ах, тия мъжеее! предлагам да ги наредим за  #2gunfire

# 7
  • Мнения: 424
Наистина е подло от страна на майката да настройва детето така както аз, обаче да му се не види ми е писнало все сама да се оправям с трудностите, а на тати да му минава през центъра на гащите и после-когато детето е ОК да се обади да го види-нахранено, излекувано и в добро настроение. Ах, тия мъжеее! предлагам да ги наредим за  #2gunfire

няма подло. той не е ли постъпил подло? не постъпва ли подло? ''всеки родител има право на права върху децата си '' дрън-дрън. първо да се впише в определенито за ''родител'', после да претендира,да си заслужи любовта на детето, пък чак след това следва как детето ще се отнася към него .
 #2gunfire

# 8
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
 Наистина ме разсмя(а напоследък аз рядко се смея).Даде ми идея какво да кажа на моята 7месечна дъщеря,когато дойде времето.Самоче това твоето ;ак;,ще бъде придружено и с мачкане и тъпчене на снимката:).Та тя не го е виждала вече 2 месеца и не го помни,какво да и кажа-това е тати-да,ама не hahaha

# 9
  • София
  • Мнения: 6 477
Сабинче, да ти кажа ли обаче аз какво продължение имах по тема, подобна на твоята? Вече май съм го разказвала тук, ама пак да си го кажа щото много се изкефих!
Примерно било е вторник някъде към 7 вечерта, аз съм се прибрала, малката пълна с енергия...баща й идва да я види. И тя в този чиг изниква със счупен молив под прав ъгъл, държи го като пистолет и заявява:"Мамо, искаш ли да стреляме по мъже?" Joy Joy Joy Joy Аз падам възнак от смях, баща й гледа като глътнал голяяямо парче зелена мухоморка! И аз питам - Ама това е тате, ще го стреляш ли? Тя поглежда хитро и казва: Ама нали и той е мъж, значи ще стрелям! А сега де! hahaha hahaha hahaha hahaha
Вярвайте ми, че никога не съм се изтървавала пред нея, че искам да стрелям баща й, макар че много бих искала #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 10
  • Мнения: 424
на дечицата им е повече от ясно кой какво си заслужава, защото усещат нещата някакси , дори без да си ги настройвал, пък настроиш ли ги, съвсем става страшно  Thinking

# 11
Morgana, твойта принцеска е велика да знаеш!
Просто ми се пълни сърцето като чета, защото наистина дечицата ни остават единственото, за което си заслужава да се борим. Иначе, аз поне, не виждам смисъл за какво съм на тая планета. Абе, ей тия мъже са за претопяване мен ако питате!

Общи условия

Активация на акаунт