Различни тестиси при момченце на 5г

  • 1 772
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Никога преди не сме имали подобен проблем.До скоро "топчетата" ни бяха добре оформени и еднакви по големина.Миналата седмица като го къпах обаче направо се втрещих-забелязах огромна разлика: Единият е почти два пъти по-голям от другия и доста по-надолу разположен,а другият сякаш пък се е качил доста на горе.Когато го пипнах да го измия детето ми изпищя че го боляло,защото предния ден се бил ударил в  ръб а на една от вратите.Естествено веднага попитах личната му лекарка...тя обаче се засмя и каза че било нормално да са различни тестисите при момченцата и гърдите при момичетата.На мен ми е ясно това,но не спира да ме гризе-как предната седмица бяха еднакви,а сега-такава разлика?Чудя се дали може да е от удара,или пък някакво възпаление.Сега,след една седмица вече няма болки,но "топчетата" му са си доста различно разположени и това е.Вие сблъсквали ли сте се с подобен проблем...какво да правя,да го заведа ли на хирург или може би на уролог?

# 1
  • Мнения: 5 531
Посъветвай се със специалист - детска хирургия Пирогов. Може и на уролог да го заведеш. А и щом е имало болка не е лоше да чуеш и друго мнение освен на личната.

# 2
  • Мнения: 1 942
Според мен личната не те е разбрала правилно  Rolling Eyes Малка разлика - да, ама голяма и изведнъж ... Дано всичко е в рамките на нормалното, но в името на наследниците  Laughing е редно да се посъветваш с хирург.

# 3
  • Мнения: 2 865
Първото което ми хрумва е ингвинална херния, но може и да е друго. При всички случаи - детски хирург.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Консултация с д-р Оги!

Това е завеждащия на детска хирургия в Пирогов, доц. Бранков.

Дано не е в отпуск и види темата ти.

# 5
  • Мнения: 2 657
Консултация с д-р Оги!

Това е завеждащия на детска хирургия в Пирогов, доц. Бранков.

Дано не е в отпуск и види темата ти.

 Peace
Ще ви обърне внимание и ще ви следи...и на мен ми хрумва за херния....
Ние след 1-2 месеца пак трябва да отидем при него на преглед Wink

Общи условия

Активация на акаунт