Малко неудобно въпросче;-)

  • 3 363
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 975
Здравейте слабеещи мацки  wavey

Бих искала да ви задам един малко неудобен въпрос, но все пак:
От кое слебително средство сте най-доволни?  smile3550


Благодаря предварително за всички отговори  bowuu

# 1
  • Мнения: 861
Сините сливи newsm10

# 2
  • Мнения: 1 368
Аз съм за крушите и сладко от рози!!!! Flowers Bouquet

# 3
  • Мнения: 1 339
Галя защо не опиташ с лененото семе и триците ? Аз лично всичко съм пробвала и от това останах най-доволна  Peace

# 4
  • Мнения: 1 454
от хранителните : ленено семе помага на повечето ми познати, сушените смокини и смокините въобще- СЪЩО
от растителните:
чая Сена, таблетките Сена и изобщо в аптеката като кажеш...те ги ползват уж за отслабване, но са си разхлабителни, шоколадчета с разхлабителен ефект (ама техните съставки са абсолютно същите като тези на чая и таблетките)


от хапчетата: Бислакс и ...едно с един зелен етикет, ама е много гадно, рекламираха го по едно време

На някой дори Активия-та помага...Галка зависи от пргазнизма и колко често ти се случва...

като се замисля, смокините...дори ми действаха и на мен...а на мен рядко ми действат нехимични съставки за разхлабване

# 5
  • Мнения: 523
Аз съм най-доволна от слабителните шоколадчета (без захар) ''Комфорт''.Има ги в аптеките. Peace

# 6
  • Мнения: 1 092
сок круша на "Капи",за по драстичен резултат чай "сание" или свещички "Бизакодил".Ама от тия свещички става една... Toilet

# 7
  • Мнения: 1 454
Теди, кажи нещо повече за Бизакодил , аз съм тежък случай и последно само бислакс помага...ама скоро може би ще ми привикне организма...така, че от сега да попитам? newsm78

# 8
  • Мнения: 853
Сините сливи са ми слабост Laughing

# 9
  • Мнения: 6 958
Галя, чаят Инхуа не ти ли помага в това отношение?  newsm78 Знам, че го пиеше или пиеш...  Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 570
Галя защо не опиташ с лененото семе и триците ? Аз лично всичко съм пробвала и от това останах най-доволна  Peace
Peace Лененото семе и триците не разхлабват силно, а имат по-скоро меко, регулиращо  действие. От всички хапчета и чайове няма да можеш да излезеш от WC - то
Като добавиш и плодове и резултатът ще е налице! Е, то пък рима се получи. Wink

# 11
  • Мнения: 1 685
Китайския чай Сание-по скъпия-с по-меко действие и е и диуретичен.Пия го сигурно от десет години-с малки почивка за да видя дали мога и без него-става но трудна работа.Действа ми безотказно-навремето лекувах язва на дванадесетопръстника и от всички бисмутови препарати и разни "празоли"си докарах запек,обаче калцирах язвата.Бизалакса ми идва малко драстичен а е и химия.Доволна съм от чая Peace
Фенолакса е сининим на Бизалакса-Бизакодил-еднакви са 1:1 но е Полски,а свещичките чистят само дебелото черво-не целия тракт.

# 12
  • Мнения: X
Трябва да пиеш много вода (поне 2 литра) - вода, не просто течност.
За регулиране - ленено семе, пълнозърнест хляб, диня, плодове и зеленчуци с много фибри.
За спешен случай - пий чаша мляко, след нея чаша портокалов сок и марш в Toilet

# 13
  • Мнения: 633
Галя защо не опиташ с лененото семе и триците ? Аз лично всичко съм пробвала и от това останах най-доволна  Peace
Абсолютно! От всякакви разхлабителни получавам страхотни болки и къркорения, и е гадно много. А с лененото семе всичко е естествено. Екстра е!

# 14
  • Мнения: 1 975
Благодаря на всички за отговорите, за сега изпих една активия и ядох диня, ако утре няма ефект, продължавам по ред на номерата  Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт