Майчин дом Варна

  • 9 391
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте бъдещи мами!!!
Има ли някои от вас, които ще раждат със секцио в Майчин дом Варна
в близките десетина дни?
Аз съм определена за 08082007 и чакам с нетърпение датата!

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Успех и да се похвалиш как е минало Wink

# 2
  • Мнения: 4 496
С пожелания всичко да мине добре! smile3525

# 3
  • Варна
  • Мнения: 448
Аз ще раждам там със секцио но ще бъде след 3 месеца , моля те разкажи за там , то при теб не е останало , ще стискам палци всичко да е наред , само хубави работи чувам за тази болница , ти сигурно си се интересувала подробно , пиши как стоят нещата , 850 лв ли плащаш или повече?

# 4
  • Мнения: 1 187
Леко раждане момичета  Hug

# 5
  • Мнения: 814
 Здравей  s_milena . Моето секцио е за 9 август, така че ще се видим. Кой лекар ще ти прави секциото?

# 6
  • Мнения: 1 817
записвам се , за да следя темата. По-точно ме интересуват цените за секцио в Майчин дом. Знам, че вече може и о здравната каса и само доплащаш.Обаче въпросът ми е колко се доплаща.Какви са сумите? Споделете, които скоро са раждали.

# 7
# 8
аз ще раждам във майчин дом.Ходих във аг във Вип-стаите и да ви кажа въобще не е вип.Пълна мизерия.Във майчин дом ще ме изражда д-р Яков.Ще раждам нормално с епидурална.От 2 м.проучвам и това е най-доброто

# 9
  • Мнения: 1 866
Аз раждах 2 пъти със секцио в Майчин дом при доктор Яков (юни 2004 и юли 2006). Доволна съм, но слава богу няма да раждам и тази година Grinning 

# 10
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 575
Майчин дом се води за доста рискова болница по отношения на ражданията. Имайте предвид, че ако нещо се случи по време на раждането (не го пожелавам на никой) с бебето или родилката, не могат да действат бързо на своя територия, а ги карат в АГ, а да не говорим, че има случаи, при които за съжаление това се оказва доста късно.
Считам, че не е чак толкова важно в случая какви са условията в стаята, все някак 5 дни ще се изтърпят, а е по-важно как ще мине операцията или самото раждане и дали са добри екипа и апаратурата в болницата, която сте избрали.
На мен ми предстои секцио през ноември, но майчин дом ИЗОБЩО НЕ СТОИ пред мен като алтернатива за избор. Това, което избирам в момента е при кой лекар да раждам в АГ или Окръжна балница.

# 11
  • Мнения: 225
Майчин дом се води за доста рискова болница по отношения на ражданията.
Kой и къде я води като такава? Ако разполагаш с някаква статистика, моля публикувай.

# 12
  • Мнения: 225
 Сериозна статистика имам предвид, а не "този ми каза", "чух еди какво си", "пък моя близка еди как си".

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 12:06 от antoanetastat

# 13
  • Мнения: 1 290
Майчин дом се води за доста рискова болница по отношения на ражданията.
Kой и къде я води като такава? Ако разполагаш с някаква статистика, моля публикувай.

има много изписано по темата из форума
нека бъдещите майчета да използват търсачката и да направят най-добрия за тях избор

# 14
  • Мнения: 225
   Аз имах предвид сериозна статистика.

Общи условия

Активация на акаунт