Някой има ли впечатления от Вива Пласт?

  • 6 883
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте,

Ще си слагам ПВЦ дограма и 1 от офертите (за профилите) е Вива Пласт. Някой да има преки впечатления от качеството на тази фирма?
И въобще ако имате препоръки за някоя фирма, която да поставя дограма и от която сте останали доволни, ще съм благодарен да споделите.

Лек ден!

# 1
  • Мнения: 204
горещо мога да ти препоръчам профили Rehau, немска дограма, няма конденз, супер е. В новия апартамент е VIVA PLAST, но още не живеем в него, иначе от самия майстор разбрах, че не е толкова лоша, ама с половин уста. Но пак повтарям, че няман лични впечатления все още

# 2
Абе и аз съм впечатлен от Рехау, ама чета из нет-а, че вече почнали да я правят в Турция, тъй че "била е немска"  Wink
Другото, което чета е че другите 50% от важността при дограмата е кой (и как) ще ти я монтира.
Та така. Но из мрежата има хиляди (всякакви) мнения и човек доста се обърква. В крайна сметка май ще се избере по-евтиния вариант и ще се надяваме да уцелим добра бригада  Praynig

Благодаря все пак за мнението! Лед ден!

# 3
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
ние сложихме ВИВА ПЛАСТ преди един месец -вече 2 пъти викаме майстора да я центрова че провиснаха прозорците  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт