Ходих на козметик

  • 1 026
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
От известно време насам все забелязвам някакви странни черни точки и пъпки по кожата ми, какво ли не измазах, не ес махнаха, в крайна сметка се навих да ида на козметик, разбира се много уплашена, защото съм виждала какво правят моите приятелки- целите червени и надрани, та да ви кажа ,много доволна останах- жената не ми остави едно зачервено място, а така хубаво ми почисти кожата. Днес съм на някаква допълнителна процедура и след това чак след месец трябва да ходя, но се чудя какво да правя през този месец- каза да не пипам пъпките и точките, а не ми препоръча нищо конкретно като мазило- само крем Здраве и някакъв гел за младежка кожа Rolling Eyes Искам да питам тези които редовно ходят, как се поддържат между ходенията, нещо по- специално трябва ли ви, каква козметика ползвате и да кажа на всички които се чудят, да отиват- много е приятно и след това е супер Peace

# 1
  • варна
  • Мнения: 564
Къде ходи на козметик?
Аз лично след козметични процедури-било само маска или почистване-винаги съм с червено лице Sick.А като продукти,които ползвам от едното до другото посещение са само измиващ гел на Авен, тоник за лице-розова вода и крем с фактор 15 пак на Авен.След като ти е почистено в салон лицето според мен не се нуждае повече от нищо друго освен от тези  неща.Е все пак аз съм на 27 и за мен това е достатъчно.При теб най-много да ти се аложи околоочен и нощен крем.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Теди, я препоръчай жената! Досега не съм ходила на козметик, но все повече се навивам... напоследък и аз не харесвам кожата си...

# 3
  • Мнения: 9 095
ами в едно фризьорско студио на центъра " Жоро" се казва, а момичето Силвия, ще ви дам ако искате на ЛС номера й, взе ми 35 лв за почистването, вежди и горна устна с кола маска Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Давай, аз за почистване само съм кандидат. Peace

# 5
  • Мнения: 9 095
Давай, аз за почистване само съм кандидат. Peace

писах ти, само почистване е 30лв Peace

Общи условия

Активация на акаунт