ССК в "Тази сутрин" по БТВ - 9.10ч

  • 1 541
  • 36
  •   1
Отговори
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Д-р Анета Попиванова, зам. председател на Националния комитет по кърмене и нашата Айла с двете близначета Ники и Ваня (които също ще присъстват в студиото) ще говорят за важността на ранното поставяне на гърда и практиките в българските болници, които имат отношение към доброто начало на кърменето Grinning

# 1
  • Мнения: 9 894
Айла и децата са прекрасни   bouquet

# 2
  • Мнения: 6 029
ама мале колко са сладки наистина...  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 282
пускайте телевизорите, докато не е свършило предаването Simple Smile

# 4
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Много са сладки!

# 5
  • Мнения: 6 029
много бързо ги отсвириха бе:(

# 6
  • Мнения: 5 401
Само 10 мин.!!!! Безкрайно недостатъчно да убедиш някого в нещото!  Confused

Страхотни сладурки са Ники и Ваня! Ники добре позакуси целулозка! Айла, внимавай да не преяде на обяд!  Wink               

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Само дето бързо ги претупаха, за да слушаме Ани Салич с проблеми, които не ни засягат, на фона на нашите проблеми с децата в България #2gunfire

# 8
  • Мнения: 455
мамчета,това Aila ли беше с малките сладурки?

# 9
  • Мнения: 1 081
Браво:)
Страхотни мацки за Ники и Ваня:)Като мама:)

# 10
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
мамчета,това Aila ли беше с малките сладурки?
[/quote
да

# 11
  • Мнения: 2 282
ооо, имало и друга тема... извинете за спама!
наистина беше твърде кратко, но пък казаха доста неща, и хората видяха хубава мама с 2! кърмачета Simple Smile

# 12
  • Мнения: 455
Ехххх,то си имало пояснителна тема от hedra  Embarassed но кой да чете.Бях толкова впечатлена,че се втурнах да чета тук   Grinning не бях виждала никога Aila/контактували сме по съвсем различни поводи от кърменето  Simple Smile / но интуитивно я познах.Страхотни бяха, обявяването на темата и малкото време което имаха мисля,че въздейства  Peace Все пак това не е специализирано предаване и не може да се очаква много,но е нещо  Peace
Браво на Айла за справянето в ситуацията  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 6 029
брях, 2 теми, молим Бу да ги слее.

# 14
  • Мнения: 455
Ехххх,то си имало пояснителна тема от hedra  Embarassed но кой да чете.Бях толкова впечатлена,че се втурнах да чета тук   Grinning не бях виждала никога Aila/контактували сме по съвсем различни поводи от кърменето  Simple Smile / но интуитивно я познах.Страхотни бяха, обявяването на темата и малкото време което имаха мисля,че въздейства  Peace Все пак това не е специализирано предаване и не може да се очаква много,но е нещо  Peace
Браво на Айла за справянето в ситуацията  Heart Eyes

само се копвам и тук,за да следя темата  Peace
Поздравления за организатори и участници в изявата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт