bihte li me posyvetvali?

  • 1 761
  • 18
  •   1
Отговори
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Zdraveite mami-byde6ti i nastoja6ti.Az sym edna ot byde6tite .
Abe takyv edin grip me goni i napravo ne znam kakvo da pravja.KIham po 100000000 pyti na den,temperatura,abe obi4ainite ob6to vzeto za jaka nastinka.
Lo6oto e 4e ne moga da vzimam ni6to osven typija paracetamol,a toi na men hi4 ne mi pomaga.Kajete mi vie kakvo vzemate pri nastinka po vreme na bremennost i vyob6te kak se lekuvate?
6te sym vi blagodarna.
Pozdravi!

# 1
  • Мнения: 2 258
Здравей:)Когато бях бременна и болна пиех Парацетамол ,като теб и също така изяждах промишлено количество лимони.Чая с мед си го знаеш-това е задължително:)Желая ти бързо оздравяване и се пази!

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ами мъничко греяна ракия? или сгрято червено вино с черен пипер
мед с орехш и лимон - засилва организма

# 3
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
A ima li njakakyv antibiotik ili medikament razli4en ot paracetamol,koito moga da vzemam?? Embarassed  Embarassed

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Цитат на: kremka
A ima li njakakyv antibiotik ili medikament razli4en ot paracetamol,koito moga da vzemam?? Embarassed  Embarassed

Абсурд!!!!!!!Недей моля те. Иди по-добре на лекар и питай за нещо билково ако трябва, но не и антибиотици

# 5
  • Мнения: 4 244
Абе Креми
Я да идеш до аптеката и да си купиш Umckaloabo (мисля че така се пишеше). Питай изрично ама мсиля че ставаше за бременни.
Това е отвара от корените на едно южноафриканско растение подобно на нашите мушката и мулофки и се дава на капки
Перфектно е при вирусни инфекции. За 2 дена си на крак

# 6
  • Мнения: 503
Привет!

Защо не пробваш с Хомеопатия,определено няма да ти навреди  Wink

Бързо възстановяване!

# 7
  • Мнения: 3 562
Цитат на: kremka
A ima li njakakyv antibiotik ili medikament razli4en ot paracetamol,koito moga da vzemam?? Embarassed  Embarassed

Аз бях в 8 месец когато пих Аугментин, но при мен не беше настинка, а доста по-зле - пий чай + хомеопатични лекарства и бързо оздравяване Laughing

# 8
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Цитат на: debelanata
Абе Креми
Я да идеш до аптеката и да си купиш Umckaloabo (мисля че така се пишеше).


Olele o6te utre otivam da go kupuvam.
A s le4enieto 4rez homeopatija ne sym mnogo najasno 4esno da si priznaja.
I pepelyashka-"nikakvi antibiotici"-obe6tavam Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 244
Цитат на: kremka

Olele o6te utre otivam da go kupuvam.
A s le4enieto 4rez homeopatija ne sym mnogo najasno 4esno da si priznaja.
I pepelyashka-"nikakvi antibiotici"-obe6tavam Simple Smile

Тичай че да не ни разболееш бебето ей
И ако не може с Умкалоабото питай за хомеопатични
Те аптекарките могат да те посъветват, много са напред с материала, е хомеопатичните се изписват според симптомите
По памет на първа сигнална имаше едно Калиев хидрат или от сорта, амам да не те объркам. По добре ги питай!

# 10
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Цитат на: debelanata

 Тичай че да не ни разболееш бебето ей


Taka me e strah da ne mu napravja ne6to na gorki4koto.Imam 4uvstvoto,4e s vsjaka kihavica(a te ne prestavat) se gyr4i miloto.
Utre se mjatam po apteki i doktorja.
Blagodarja vi za syvetite

# 11
  • Мнения: 823
Сега ще напиша нещо, което нямам идея дали е глупост или е вярно, но не пречи да се пробва  Grinning Една приятелка преди малко ми каза, че малини, варени само във вода (без захр задължително) сваляли много бързо температурата и при детето и даже действали по-бързо от парацетамол. Може да опиташ и така. Кой знае, ами ако наистина действа? Ако не помогне, поне няма да ти навреди на 100%, а пък и вкусно ще е  Grinning

# 12
  • Мнения: 364
Здравейте и от мен аз понеже изкарах такъв грип преди две седмици та се специализирах в лекуването. Значи аз как се лекувах - за температура Парацетамол и разтривки с оцет по сгъвките на ръцете и краката свалих я за 15 минути от 38,3 на 37 градуса. Иначе преди да вдигна температура мъжа ми ми правеше вечер разтривка и компрес с ракия и черен пипер на гърдите - за кашлица ако имеш. За кашлицата, която при мен беше жестока мислех че от напъване ще направя някоя беля лекарката ми изписа Тавипек (на билкова основа е от лавандулово масло) оправи ме за три дни.
Иначе също така и Осцилококцинум - той е хомеопатично лекарство и не вреди - за грипни състояния е страхотно. Можеш да смучеш за болки в гърлото и Хомеожин - също е хомеопатично. Всичко това е абсолютно безвредно за бебо така че не се притеснявай.

Чай, мед и много лимони - да оздравяваш бързо и си стой в къщи повечко и повечко почивка.

# 13
  • София
  • Мнения: 752
I az oshte v purvite meseci se razboliah ot grip koito premina v bronhit...mnogo nepriatno...Znachi Paracetamola ne lekuva a samo podtiska simptomite, vitamini triabva da piesh mnogo no te sushto niama da te izlekuvat, po-dobre otidi na lekar i pitai kakvo mozesh da piesh. Az za 3-4 dni se opravih sus Zinnat, tova e antibiotik, no toi e prechisten i razraboten specialno za bremenni i malki bebeta...ne che e hubavo da piesh antibiotici, no ako nishto drugo ne pomaga i stava po-zle....

(No zadulzitelno se konsultirai s lekar vse pak)

# 14
  • София
  • Мнения: 752
Zabravih da kaza za  homeopatichnite...ne znam kolko osciloccoccinum(ne sum sigurna dali tochno taka se pisheshe) no i toi nishto ne pravi a za homeozen do kolkoto znam ne se preporuchva na bremenni zashtoto e sus zenshen (niakude iz saita mislia che imashe spisuk na bilkite koito sa vredni za bebeta i bremenni)

Общи условия

Активация на акаунт