високи левкоцити , какво да правя?

  • 2 158
  • 4
  •   1
Отговори
Дъщеря ми е на почти на 7 м. когато и направихме профилактичните изследвания на 6м. левкоцитите и бяха леко завишени , след 15дни повторихме изследванията и отново левкоцитите и са 11,5 . Какво да правя , от какво може да е? Докторката ми казва че не е нищо фатално , но не може да ми каже от какво е . Моля посъветвайте ме.

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Дъщеря ми е на почти на 7 м. когато и направихме профилактичните изследвания на 6м. левкоцитите и бяха леко завишени , след 15дни повторихме изследванията и отново левкоцитите и са 11,5 . Какво да правя , от какво може да е? Докторката ми казва че не е нищо фатално , но не може да ми каже от какво е . Моля посъветвайте ме.

Левкоцити 11,5 изобщо не са завишени.  Peace
Мисля, че нормата за малки деца е до 15.
Не се притеснявай.   bouquet

# 2
ами педиатърката ми каза че горната граница е 10,5 , и ми назначи изследване на стерилна урина

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
ами педиатърката ми каза че горната граница е 10,5 , и ми назначи изследване на стерилна урина

Е, щом така ти е казала. Изследвайте стерилната урина. Надявам се, че всичко е наред!  Praynig

# 4
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
http://www.diagnostika-sofia.com/analytics-listing-detail.php?ck=165
Според това тук сте напълно в нормата. Изилшно те шашкат, на дъщеря ми почти винаги са 11, правили сме всякакви изследвания и всичко и е наред, така че спокойно. До 10,5 е нормата за възрастни, за деца е до 15. И ако всички други показатели са ви в норма няма нужда от излишна паника.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт