Скочев или Папазов?

  • 2 081
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 100
Здравейте, мами!
Преди време пуснах една темичка - "Как да родя?" и от всичко прочетено и казано, а и като познавам себе си  Embarassed, съм почти сигурна, че ще родя секцио. Така ще се чувствам най спокойна (а аз съм си много голяма паника). Почти съм решила и да родя в Окръжна във Варна, но се двоумя между двама лекари - Скочев и Папазов. И за двамата съм чувала досега най-добри отзиви! Моля ви мами, които сте раждали при тях, да се изкажете, за да ми помогнете в избора!
Благодаря ви!

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 20:35 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 4 496
Джиджа,моето мнение го знаеш. smile3525

# 2
  • Мнения: 2 100
Теб те броих още като писах темата  Wink  Hug

# 3
  • до канала
  • Мнения: 518
Аз раждах при Папазов без уговорки останах много доволна от отношението му.Но Скочев все пак е завеждащ.Мисля ,че който и от двамата да избереш няма да сбъркаш.Май не помогнах много newsm78

# 4
  • Мнения: 1 426
Джиджа, понеже и аз съм паника, секциото ми се вижда много по-страшно от раждането, но в крайна сметка всеки се панира от различни неща...
По темата: знам, че моя близка ражда при Скочев и остана много доволна.

# 5
  • Мнения: 2 100
В началото бях се спряла на Скочев, точно защото е завеждащ, но после ми казаха, че не се държал много добре. А за Папазов, четох, че освен, че е добър и е много весел човек и предлазполагал родилките...

Nevada, а ти спряли ли си се на някого?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Раждах при Папазов, без уговорки, страшно съм доволна.
Но родих нормално не секцио.
Познат хирург ми каза че Скочев е най-добрия за секцио във Варна.
Викали му "Цезар" Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 496
Аве, Цезаре! newsm53

# 8
  • Варна
  • Мнения: 276
И двата пъти раждах при д-р Скочев. Първият път нормално (т.е. вагинално), вторият път - с планово секцио по медицински показания. И двата пъти останах много доволна!!!!
Успех и леко раждане!!!!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 773
Аз раждах там при д-р Димитрова много съм доволна, секцио.В стаята при мен имаше момиче което го оперира Скочев, поне външно операцията си изглеждаше добре. От мен също се интересуваше, въпреки че не съм негова пациентка. Папазов минаваше от време на време на визитация, но с неговите шеги просташки подмятания не мога да го взема на сериозно.

# 10
  • Мнения: 37
Аз раждах при Скочев и съм много доволна.Успех!

# 11
  • Мнения: 368
Имам наблюдения само за Скочев и те са - много добър човек и страхотен лекар
Леко Раждане ти желая

# 12
  • Мнения: 17 402
Скочев. Папазов е много добър лекар, но понякога със странно чувство за хумор Mr. Green Смени си заглавието, грозно изглежда Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз докато се тръшках с часове в коридора на Окръжна, Скочев мина поне 10 пъти. Един не се спря да попита как съм и защо не ми обръщат внимание. Като му се плати може да по-любезен, знам ли?!
Това, което съм написала по-горе ми е казано от друг човек. Търсих специалист за снаха ми и ми препоръчаха Скочев. Иначе, аз не го харесах.

# 14
  • Мнения: 61
Раждах при Скочев секцио.Най добрия.Изобщо не му мисли.

Общи условия

Активация на акаунт