Хей чертички - хей ги две със заявка за овне :)

  • 4 965
  • 95
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Еййййй, не ме оставихте на мира, ей Mr. Green
Със свито сърце пускам тази тема, защото умирам от страх. Не мога да повярвам още, а и май е доста рано за тема предвид факта, че днес ми е датата за лелка Rolling Eyes
Но отчетът - два положителни уринни теста и кръвен с резултат 167.5. Май няма измама и живот и здраве, април ще си имаме малко овненце Praynig
Графиката ми е заключена от една седмица, защото се изложихме яко със секса този месец; сега ще я отключа да се уверите. Това беше първия месец от година и половина, когато не съм следила календар и не съм вдигала крака, а даже и бягах в банята веднага след секс. През ума не ми беше минало за опити за бебе, защото имаше много смърт на близки хора около мен, много нерви, проблеми и кошмари. Въпреки всичко, явно е станало и аз все още не мога да осъзная кога и как. Уплашена съм, дори още не се чувствам щастлива, дано всичко е наред Praynig
Благодаря ви на всички за обичта, подрепата и приятелстовото, които открих през последната година във форума. Много ви обичам всички и се надявам да повлека крак и списъка на Верича скоро да е само с щъркелчета Heart Eyes Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 446
Много те прегръщам, много те обичам, много съм сигурна, че всичко ще е наред!

На най-малкото Голделинче пращам почерпка. Не забравяй, че ти бях предсказала едни близнаци...


# 2
# 3
  • Мнения: 1 209
ЧЕСТИТОООООООООООООООО!!!

Целувки, всичко друго съм ти казала.....   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 247
голд слънце честито желая ти безпроблемна бременност целувки сега  ти пращам но на срещата в Бургас ще са наистина Wink   bigdance2 newsm51 newsm51 newsm51

# 5
  • Мнения: 9 077
Душичка мила Hug
Ето поредното доказателство, че когато изключим идеята от главата си, мечтата става реалност Grinning
Имап време да осмислиш новината - аз ти пожелавам много радостни мигове по време на бременността и накрая здраво бебче, по възможност принцеска Grinning

П.П. Съжалявам за трагедиите, които сте преживели...

# 6
  • София
  • Мнения: 626
ЧЕСТИТО!!!мНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ! Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 8 929
 txtloves  Kissing Heart
Честито!

# 8
  • Видин
  • Мнения: 961
ГОЛДЕНЦЕЕЕЕ, ЧЕСТИТО МИЛА МОЯ!!!
РАДВАМ СЕ ОТ СЪРЦЕ ЗА ТЕБ И ВЯРВАМ ЧЕ ВСИЧКО ЩЕ Е ПРЕКРАСНО!
УРАААААА!
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 /скачащите човечета са придружени с крясъци, който за радост на ушите не се чуват при вас/ Simple Smile Simple Smile

# 9
  • Мнения: 304
Честито Голди    bouquet  bouquet  bouquet Много се радвам и ти желая безпроблемна бременност    Hug

# 10
  • Мнения: 989
Хайде вече и официално да ти честитя  Laughing
ЧЕСТИТО, мило златно момиче!
Думите са излишни, но това е едно от най-чаканите бебета на форума  Hug  и нека ви донесе най-голямата радост и безмерно щастие. Много, много те обичам.  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 10:33 от Scarlet_

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Голди честито и от мен. newsm51Да знаеш колко много се радвам за теб и ти желая от сега нататък всичко да е наред и през април да си родиш едно сладко и здраво бебче.От сърце ти го желая.

# 12
  • Мнения: 1 446
Оф, не мога да не оспамя тази тема!!!!

Как само при три сърчица сте го уцелили Голделинчето. Сега, Голди, слушай внимателно, няма да повтарям.

1. Никакъв секс до 16 г.с.
2. На лекар на всеки 2 седмици до 14 г.с.
3. Пиеш ФК и не се даваш да те дупчат за глупости. Пази си кръвчицата, на двамата с бебо ви трябва.

Имай впредвид емблематичното заглавие на темата: Копринският екшън продължава, но сега е в БУРГАС! Само трябва да допълним, че ще се роди след 9 месеца... хихи

# 13
  • Мнения: 851
ТОВА Е НАЙ-ЧУДЕСНАТА, НАЙ-ПРЕКРАСНАТА НОВИНА, КОЯТО СЪМ ЧУВАЛА ОТ ДОСТА ВРЕМЕ НАСАМ....
ТОЛКОВА СЕ ВЪЛНУВАМ СКЪПА ГОЛДИ....НЕ МОГА ДА ТИ ОПИША ЩАСТИЕТО СИ.... СЪРЦЕТО МИ СЕ РАЗТУПТЯ...... И БЕБЕШОРА СЕ РАЗБЪЛБУКА ОТ ЩАСТИЕ...
ЧЕСТОТО МИЛА И ОТ СЪРЦЕ ТИ ЖЕЛАЯ ДА ГУШКАШ НАЙ-СЛАДКОТО БЕБЧЕ ПРЕЗ АПРИЛ  Hug Hug Hug
НЕЩО МИ ПОДСКАЗВАШЕ, ЧЕ СИ ТИ... ШЕСТОТО ЧУВСТВО НЕ ЛЪЖЕ...

# 14
  • София
  • Мнения: 1 946
Те, бебчовците, явно идват, когато най-малко сме ги очаквали. Още веднъж честито (понеже и в седмичната тема писах преди да видя тази) и дано всичко мине без проблеми и със сладко бебче накрая.  Hug
Остави всякакви грижи и минали вече неща настрана и се отдай напълно и изцяло на малкото голямо нещо, дето се случва вътре в теб.

Общи условия

Активация на акаунт