пране на бебо

  • 1 586
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
До кога перяхте дрехите на вашите бебоци отделно и с бебешки прах? Моето детенце е на 6 месеца и мисля да му пера дрешките на едно с нашите.

# 1
  • Мнения: 6 607
Още ги перем отделно, но едва ли ще стане нещо ако започнеш да ги пускаш заедно.

# 2
  • Мнения: 4 111
Моето дете е също на 6 месеца и нямам намерение скоро да смесвам дрехите ни. Но щом си решила, можеш поне да избягваш чорапите и бельото на големите да се пере с бебешките дрехи.

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 10:04 от Лилянчо

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Бебето го къпя,а за прането на дрехите етоhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=205763.0

# 4
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
В началото перях дрехите на сина ми отделно от нашите, но от 6-тия меец нататък ги смесвам. Само отделно пера нашето бельо. Много е лесно да се предадат гъбички чрез прането.

# 5
  • Мнения: 5 362
Перях дрехите й отделно до 10-я месец.

# 6
  • Мнения: 54
според мен изчакай поне до годинката Naughty

# 7
  • Мнения: 4 621
До годинка Peace

# 8
  • Мнения: 4 406
докъм годинката, да!

# 9
  • Мнения: 3 376
Все още пера отделно и смятам и занапред да е така.Все пак бебешкия прах за пране е щадящ бебешката кожа+това не слагам ароматизатор,а нашите дрехи ги пера с по-силен прах за пране.

# 10
  • Мнения: 1 183
Все още пера отделно и смятам и занапред да е така.Все пак бебешкия прах за пране е щадящ бебешката кожа+това не слагам ароматизатор,а нашите дрехи ги пера с по-силен прах за пране.
Peace

# 11
  • Мнения: 1 041
До 1 година  Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 907
Същата тема е пусната преди 3 дни. Ето я!
Иначе конкретно по въпроса - на 1,5г. е синът ми и все още пера дрехите му отделно - за два дена се събира по една пералня с негови дрехи Mr. Green .

# 13
# 14
  • Мнения: 6 029
бебето го къпя, не го пера.

а дрехите - ако няма алергии... екземи и т.н. мисля че след годинката можеш да ги переш заедно с вашите.

Общи условия

Активация на акаунт