търся лекар -гинеколог

  • 1 491
  • 6
  •   1
Отговори

Преди месец ми поставиха диагнозата -миома на матката с размери колкото 1 1/2 месечна бременност.Гинекологът ми ми предписа билкови таблетки на д-р Тошков които ми повлияха много зле-с повръщане.Поради това че цикълът ми е хаотичен-т.е идва ми по два -три пъти месечно ми предписаха и противозачатъчни -Трирегол  за да няма изненади в кървенето.Претесняват ме адските болки по време на цекъл и дискомфорта при полов акт,защото на практика е почти невъзможен поради силните болки които имам.
На 37 год съм с две нормални раждания и един спонтанен аборт.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: X
здравей, потърси доктор елиза тюфекчиева за консултация.тя е гинеколог хирург .отличен специалист и голям човек.успех

# 2
  • Мнения: 18
Здравейте, харесва ми идеята за бял и черен списък на лекарите. Крайно време е да се отделят добрите специалисти и хора от некадърните и безотговорни лекари.
За пореден път ми се налага да сменя личната си гинеколожка, тъй като и поредната, която в началото ми харесваше, се оказа, че не гледа, където трябва. Затова искам да ви помоля за съвет при кой гинеколог да отида. Аз не съм бременна и не съм раждала все още. Засега се влача с гинекологични-урологични проблеми с неизяснен произход. Гинеколожката каза, че съм здрава, а урологът каза, че имам гинекологични, а не урологични проблеми. За щастие поне ЙП то ми е свястно и отзивчиво. Ако някой иска мога да дам координати. Отново ми даде направление за гинеколог и сега търся имена и адреси 
Разбира се гинеколозите също са специализирани  в отделните области. На мен ми трябва специаласит не за раждане, а да диагностицира точно влагалищно възпаление, което очевидно имам и което според уролога е засегнало и пикочните ми пътища.
Ще ви буда благодарна, ако ми предложите някой наистина добър гинеколог.
Благодаря ви предварително



-----------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 15:46 от Доня Туфиня

# 3
  • Мнения: 8 769
emilyDim, Poloko,
За да получите по-пълни и адекватни отговори на запитванията си, упоменете или в заглавието на темата, или в профила си, или в самата тема за кой град става дума!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
Дколкото съм чувала д-р Начев от поликлиниката на Майчин дом-София.

# 5
  • Мнения: 18
emilyDim, Poloko,
За да получите по-пълни и адекватни отговори на запитванията си, упоменете или в заглавието на темата, или в профила си, или в самата тема за кой град става дума!

ЗА София става дума.

# 6
  • Мнения: 657
аз подновявам тази тема със същата молба,видях че никой не е отговорил на момичето дано този път аз да имам  повече късмет,аз съм след едно раждане и моята гинеколожка ми изписа едно лечение което вече проведох, и сега бих искала да се прегледам допълнително при добър гинеколог а също така и да си направя цитонамазка

Общи условия

Активация на акаунт