Не мога да отида на сватба. Какъв подарък да взема?

  • 1 018
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 731
Моля за съвет. Поканена съм на сватба на мой братовчед, с когото не сме супер близки. Няма да мога да отида, защото на датата ще съм на отдавна планувано пътуване в чужбина.

1. Как да подходя с подаръка и какъв би бил подходящ при положение, че няма да мога да отида на тържеството?

2. Да го изпратя ли по други гости в мое отсъствие или след това като се видим лично да подаря нещо на младото семейство?

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 809
Моето мнение е следното:в деня на събитието намери начин да го поздравиш лично/по телефона примерно/,а подаракът след това когато се видите.А иначе не познавам хората,нямам идея какво биха искали за подарък.Би могла да ваемеш нещо интересно от страната,където ще пътуваш. Peace

# 2
  • Мнения: 9 865
Би могла да ваемеш нещо интересно от страната,където ще пътуваш. Peace

Абсолютно!!!
Или пък в краен случай да им подариш пари или ваучер за подарък, те да си изберат нещо на
определена стойност. Доколкото знам Бонжур и Технополис имаха такива предложения, а
може би и други магазини. И непременно ги поздрави в деня на сватбата, а може по роднини да пратиш нещо мъничко или картичка... знам ли, идеи 100.

# 3
  • Мнения: 274
Питай от какво имат нужда! Така направи моя приятелка която не можа да дойде. Започна с "благодаря за поканата и т.н благопожелания, кажи сега от какво имате нужда за да не дублираме подаръци и да не ти купувам ненужни неща" Казах и какво предпочитам и тя ми сервира "Добре слънце, ще ти го пратя по куриер с честитката ми защото за съжаление няма да мога да дойда, но искам да знаеш, че мислено ще съм там" Ако не си им казала, че няма да идеш пробвай варианта. Пък за даването на самия подарък може в деня да изпратиш картичка и цветя за булката (куриери вършат тези работи), а по-късно като се видите да го дадеш. Или пък куриер да достави и двете с благопожеланията и извиненията ти. След това пак се вижте и им честити очи в очи.

Общи условия

Активация на акаунт