необходими неща за почивка на планина

  • 1 366
  • 5
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
Моля кажете от опит кои са нещата, необходими за бебо при почивка на планина. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 695
Има цял подфорум за такива теми:  На път, море, почивка, екскурзия
На въпроса - всичко, което ползваш за бебето обичайно + по-дебели дрешки и нещо против комари  Peace

# 2
  • Мнения: 4 915
Допълвам....
Задължително слънцезащитен крем - в планината лесно се изгаря, не се подлъгвайте от прохладния климат.
Аптечка - антипирептици, Psilo-balsam - за след ухапвания от насекоми, изгаряния. Здравната книжка.

Храна, вода, прибори... Laughing
Одеяло за полянките...

...Нещо незадължително: надуваемо басейнче, пластмасова люлка, която се връзва - на дърво примерно... Laughing

Къде ще ходите?


Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 14:37 от Free Soul

# 3
  • Мнения: 11 003
Досега сме ходили 3 пъти за по 1 ден, първия път Рая беше на 35 дена.
Носехме слънцезащитен крем, по-плътни дрешки с дълъг ръкав, шапка, пелена за завиване.
Памперсите, крема за дупе и резервните дрешки се подразбират. Sunglasses

# 4
  • софия
  • Мнения: 636
ще ходим във Велинград за 15 дни, а досега не сме ходили никъде за повече от 1 ден - т.е. дъщеря ми не е спала никъде другаде освен квъщи Embarassed. Това не ме притеснява, а пътя ме тревожи Rolling Eyes, щото сме с кола без климатик, а тя трудно стои на дълги разстояния, защото вече иска да ходи Twisted Evil Peace

# 5
  • Мнения: 4 915
Ами, за да не те тревожи пътя, изберете за пътуване времето за следобедния й сън. Или тръгнете рано сутрин.
Ако все пак не спи, правете почивки, когато се наложи.

Общи условия

Активация на акаунт