"Мечтая да си направя..."

  • 20 866
  • 175
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 444
Това заглавие е предложено от Soft.
Тук ще се споделят мечтите ни свързани с интериорните решения за дома. Ще качваме полезни линкове и дружно ще въздишаме.

Започвам с това - любимото ми списание за интериор:

http://www.lui.ru/

изисква регистрация

# 1
  • Мнения: 2 591
аз си мечтая за ново диванче.... щом ще говорим за интериор.... видях едно в мебелна къща ралица за 1200 лв. бяло и червено, идеално пасва на обстановката, но в момента... Confused
проблемът със старото ни диванче е, че е много тясно и не можем вечер да се излегнем двамата с мъжа ми на него  Rolling Eyes hahaha

# 2
  • София
  • Мнения: 983
Бързо се записвам  Sunglasses Тези мечти ме обземат предимно зимно време, когато съм си повече в къщи и всичката покъщнина започва да ме дразни  Laughing Но ще следя изкъсо вашите мечти Mr. Green

# 3
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 444




като за начало

сори за големите снимки Blush

# 4
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 444
и още http://www.lui.ru/archive/8/1

# 5
  • Мнения: X
Бързо се записвам  Sunglasses Тези мечти ме обземат предимно зимно време, когато съм си повече в къщи и всичката покъщнина започва да ме дразни  Laughing Но ще следя изкъсо вашите мечти Mr. Green

Ех ,Дъждец, гледам и викам кога съм писала в тази тема, пък то какво било!Ти си ми прочела мислите!
Мириел и Софт, браво за идеята и заглавието на темата.

# 6
  • Мнения: 2 591
Мириел, в едно от предаванията на - знаеш кого - даваха много хитра идея как да се направи "кутия за камина" - стана невероятна и беше почти с подръчни материали  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 4 392
Въздишам Crazy

# 8
  • Мнения: 2 085
да повъздишам и аз с вас  Grinning

# 9
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
След 7-годишно обикаляне по 5 квартири, най-накрая се сдобих с мечтаното собствено жилище - в смисъл, че е собствено, а не че мечтата ми точно. И сега направо незнам какво да има вътре и как да го подредя. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 392
След 7-годишно обикаляне по 5 квартири, най-накрая се сдобих с мечтаното собствено жилище - в смисъл, че е собствено, а не че мечтата ми точно. И сега направо незнам какво да има вътре и как да го подредя. Mr. Green
spinki , честито!  bouquet
Сигурна съм, че ще намериш вдъхновение и идеи тук! Grinning

# 11
  • Мнения: 2 085
spinki , и аз съм в почти същото положение Wink Много разчитам на идеите тук Hug

# 12
  • Мнения: 6 039
OOOOOOOOOOOOOOOO, ВЕДНАГА ЩЕ сподля мечтата си
мечтая за 2 броя Barcelona chair by Mies van der Rohe /единия на цена  от около 2500евро/



мечтая за един диван на Rolf Benz ,но сега не го открих точия модел

ето все пак идилия, от тази фирма





изобщо, много мечти имам, ама много

това не ми е мечта, но е интересно

# 13
  • Мнения: 1 299
Засега мечтата ми е просто да си довърша апартамента...черпя идеи от всякъде Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Аз си мечтая за етажерка за книги, ама след като ме изпорти дърводелеца няма да е скоро. Дойде, взе размери, взе ми рисунката на "нещото" и изчезна с капаро от 100лв. После се започна "ама само да довършел една друга поръчка", "нямал сега време", "многоо му било натоварено да съм го разберяла". Като нямаш време защо взимаш повече поръчки?! Гадна лакомия за още и още, ама не е познал, няма да го чакам. В петък ходих беснях и скандалих да си взема капарото, че и не ми го дава, щял да направи библиотеката. Ама казал си един месец, пък минаха вече два и не си почвал, никакво разборане не проявявам вече. Сега заради този простак мъжа не иска да се занимаваме с дърводелци вече, а готова не пасва. Sad




 Malenna, тоя скъпия стол пробвала ли си го? Защото на мен ми изглежда неудобен, пък за тоОоОООоолкова пари......

Общи условия

Активация на акаунт