Нещо като предложение

  • 2 155
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 174
Хич не твърдя, че съм права..... Mr. Green
Но понеже малко ми натежават няколко непрекъснато повтарящи се теми, а именно:

1) Разни вълнения по празнуване или непразнуване на първи рожден, оставяне на простряни дрехи на тъмно навън и питания относно други суеверия;
2) Вечната дилема секцио или естествено раждане;
3) Анкети за имена

просто се питах дали би било удачно и възможно:
- за първите две теми да се организират библиотеки с преки линкове към тях, иначе нека си останат и в този подфорум, но поне така вероятно ще четем нови теми по гореспоменатите въпроси значително по-рядко;
- за третата да се направи нов подфорум за гласуване

Ако пък съм единствената на това мнение, ще продължа да пропускам прочита и включването си в подобни теми.
Laughing  bouquet



# 1
  • Мнения: 4 451
Аз съм за! Peace

# 2
  • Мнения: 4 111
На мен не ми пречат. Чак пък подфорум за гласуване.
Всеки пуска тема, за каквото се вълнува. Всички знаят, че има библиотека (почти всички), друго си е да ти отговорят специално. Аз ако се дразня от някой форум не влизам в него.
Иначе обичам предложенията.

# 3
  • Мнения: 5 362
От това,което си изброила мен лично ме дразнят темите,свързани със суеверията ooooh!,аман!
Иначе за имената и вида раждане нямам нищо против.Макар,че аз лично никога не бих се допитала до напълно непознати как да си кръстя детето,ама....хора всякакви Thinking
 Wink

# 4
  • Мнения: 22 349
Предложенията не са лоши, особено това за суеверията, може да се организира наистина библиотека, в която да си стоят препратки към темите.

Секцио или естествено раждане, мисля че след прочитането на 2-3такива теми всеки е видял какви са плюсовете и минусите и може отново да се организира библиотека, няма нужда да се коментира всеки път.

# 5
  • Мнения: 802
Аз мисля, че е напълно нормално нещо, което се повтаря постоянно да ви дразни .
Но за съжаление винаги има хора, който се вълнуват точно от това и искат да получат отговора .
Когато някоя тема не ми харесва - просто е подминавам и не давам отговор .
Същото правя и когато не знам отговора на въпроса .

Лично аз -  също съм пускала нови теми за нещата, който ме притесняват и винаги добри мами са ми отговаряли . Може би и мойте въпроси са били досадни, но за мен са били важни .


# 6
  • Мнения: 6 029
ох. във всеки един подфорум има библиотека, която модераторите са се блъскали да правят и я ползват 10% от пишещите тук. за кво ви е още, като пак няма се ползва? и така или иначе ще има теми за суеверия, рождени дни, столче за хранене, али бали... по две на страница.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
Мен лично не ме дразнят тези теми - като не ме интересуват, не чета и толкова.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз съм против анкетите за имена... Е, това е нещо, което хич не разбирам...  Rolling Eyes Детенцето си е твое, най - уникалното и специално нещо, което ще се появи в живота ти, ти амаш собствено мнение и вкус относно бъдещото име, което си му харесала и да се допитваш до хората....  Shocked Все едно те трябва да ти кажат как да го кръстиш... Просто не ми го побира ума, особено при наличието на толкова сайтове за имена, избираш няколко и гласувате с ТАТКОТО. Защо трябва да е достояние на напълно непознати хора??? Така само се утвърждава общоприетия, така да се каже вкус измежду няколко имена, и затова може би има толкова повтарящи се вече имена, които иначе от много хубави, са ми станали направо противни...  Sick А такива прекрасни и съдържателни имена се забравиха...  Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 1 524
Стига де, как ще се веселя, ако ги нямаше тези суеверия  Mr. Green
Анкетите с имена - не ме дразнят, ама хич даже, гледам често да отговарям, много е трудно понякога с избирането на името.
Никаква дилема не виждам - секцио или естественно раждане, тези който се джафкат не ги разбирам. Просто отгоре, отгоре прочитам темите, рядко се включвам. Но намирам и в тези теми полезна за мен информация.

# 10
  • Мнения: 2 208
Аз съм против анкетите за имена... Е, това е нещо, което хич не разбирам...  Rolling Eyes Детенцето си е твое, най - уникалното и специално нещо, което ще се появи в живота ти, ти амаш собствено мнение и вкус относно бъдещото име, което си му харесала и да се допитваш до хората....  Shocked Все едно те трябва да ти кажат как да го кръстиш... Просто не ми го побира ума, особено при наличието на толкова сайтове за имена, избираш няколко и гласувате с ТАТКОТО. Защо трябва да е достояние на напълно непознати хора??? Така само се утвърждава общоприетия, така да се каже вкус измежду няколко имена, и затова може би има толкова повтарящи се вече имена, които иначе от много хубави, са ми станали направо противни...  Sick А такива прекрасни и съдържателни имена се забравиха...  Rolling Eyes
Много точно казано, а аз се чудя дали след приключване на гласуването майката се съобразява с него и си кръщава детето с избора на съфорумките?
Гласувала съм 3-4 пъти в такива теми и ми е любопитно да разбера  Mr. Green

Що се отнася до темите със суеверията - те направо си ме забавляват!
Вярно, понякога публикувам доста саркастични коментари, но просто не мога да се стърпя  Shocked

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Нищо не ме дразни и не ми пречи.Просто подминавам.

# 12
  • Мнения: 1 541
Нищо и никой не ме дразни! Щом ги вълнува хората да питат и за имена и за пранета по просторите, да питат Wink Нали за това е този форум, пък и те темите около майчинството не са безкрайно много. Всяка майка намира нейните си вълнения за уникални и иска те да бъдат коментирани конкретно- такива сме си  Peace Като не ти харесва темата- не я четеш и толкова. Има толкова много други.

# 13
  • Мнения: 4 555
Пропусна една също много често срещана група теми - Бременна ли съм или не, какви са симптомите, възможно ли е да ги усещам от еди кога си или защо не ги усещам т.н.
И без това в Искам бебе поне 50% от темите са все такива.

Мен лично нищо не ме дразни, защото човек понякога няма нужда точно да прочете информация, споделена от някой друг преди 2 години, а иска да сподели своите собствени вълнения. Така че е нормално да се повтарят темите...

И за имената не ме дразнят, само понякога се хващам за главата от някои предложения, но всеки си има вкус (или баби).

Може да се каже, че понякога ме дразни това, че много хора четат само първото мнение и без да видят какво е отговорено, започват да пишат. Но това мисля, че е неизбежно.

# 14
  • Мнения: 497
Нищо и никой не ме дразни! Щом ги вълнува хората да питат и за имена и за пранета по просторите, да питат Wink Нали за това е този форум, пък и те темите около майчинството не са безкрайно много. Всяка майка намира нейните си вълнения за уникални и иска те да бъдат коментирани конкретно- такива сме си  Peace Като не ти харесва темата- не я четеш и толкова. Има толкова много други.

И аз така смятам.

Това, което вълнува теб в момента, вълнува още 50 човека, а на други 100 е досандно или обратното. Всеки има право в походящия подфорум да попита за нещата, които го инатресуват, а ако заглавието на темата е достатъчно ясно даже и няма нужда да я четеш, ако ти е досадна.

Общи условия

Активация на акаунт