А има ли разлика между "на море" с 2-годишно и "на море" с 3-годишно

  • 1 708
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
След като миналата година меко казано изкарахме обратното на "почивка", се чудя дали тази година ще има разлика. Споделете с вашите деца как е? Има ли повече мир на плажа, повече разум... Как изкарахте, когато малкото беше на 2 и различно ли изкарахте на следващата година?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ами аз си избрах да не разбера, какво е да се почива с 2 или 3 годишно. Обаче сега май ще ме споходи това чудо, но с 4-ри годишно. Понякога така ме нервира, че ми се иска да разбера, ще ми е добре ли да почивам направо с 5 годишно.  Twisted Evil

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
Винаги ми е било хубаво да съм заедно с децата. Когато сме на почивка, става още по-хубаво, защото разполагаме с всичкото време на света да се забавляваме.
От 4-месечно та чак до 12-годишно правят пътуванията ни забавни и вълнуващи.

Когато сме на море, на плажа заставаме близо до водата, та да ги наглеждаме, дори когато самите ние сме на брега. Проблеми никога не сме имали.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Надявам се да има, защото миналото лято, когато беше на 2, не можехме да я изкараме по никакъв начин от водата... ooooh! Ще докладвам след морето... Mr. Green

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 150
За мен няма голяма разлика. Жабите са си жаби.
Голям купон е с деца на море Crazy
Не се оплаквам, досега все заедно ходим Sunglasses

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На 3 год. вече има някакъв самоконтрол и е малко по-добре. Но пък стават по-бързи и по-лесно изчезват от погледа. Ако се надяваш на спокойна почивка с дете, независимо на каква вързраст е- забрави Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ами и аз като Шани реших да не пробвам почивка с 2 годишни деца и не съжалявам.
 Опита ми с 3 - годишни деца на почивка:
 С щерката - побърка ни, трябваше постоянно някой да я гони, не можехме да седнем една минута спокойно където и да било. А в заведенията вечер бяхме като циркова програма за посетителите ooooh!
 Със сина - първата вечер вдигна 39.5 градуса температура, хукнахме по лекари, беше на антибиотик и си стояхме с него пред бунгалото, докато сестра му и баща му ходеха на плаж.
  Въобще почивки чудо- после се върнахме на работа да реанимираме.

 Обаче тази година имах супер почивка и най-страхотните, разбрани, послушни, възпитани и добри деца(по едно време с мъжът ми чак се чудехме какво става  Laughing).

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 239
Има,има. Поне за мен. Миналата година като беше на две ни побърка.Просто едвам изчакахме последния ден. Но сега на това моренце беше добре. Слушаше,играеше си. Личеше си, че е по-голям. Peace

# 8
  • Мнения: 5 393
Има, има. Тази година бяхме на море с наши приятели.Тяхното момченце е на 2г и 8 м, нашия-почти на 2г. На плажа нямахме проблеми толкова, макар,че Иво бая се ослушваше и се разхождаше самостоятелно. Проблема при нас беше вечер,когато излизахме да хапнем.Не се застояваше и за 5 секунди при нас.Само търчи, на улицата, при паркиралите коли, на колите-играчки(дето се пускат стотинки в тях)......ужас.Другото детенце поне хапваше седнало на масата и чак след това тръгваше на обиколки.Надявам се догодина живот и здраве да е отминал този период при Иво Confused

# 9
  • Мнения: 2 839
За мен - огромна разлика.
Чудесно го усетих на гърба си, защото 2 годишните бяха 2 броя. После 3 годишните също бяха по 2  Laughing
Нищо общо.
Отивай смело  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 9 398
Да, има.
1 година. Mr. Green

Сега насериозно> Аз на море с 2 годишно не съм ходила.
Но съм ходила с 3 годишно. Сега -за втори път ще ми е другата седмица.  Grinning

# 11
  • Мнения: 302
Когато беше на 2г. не сме ходили изобщо на море,а на 3г. предпочетохме да не го вземаме с нас за да си спестим нервите,а вече на 4,5 и 6г. нямахме никакъв проблем-много добре се държеше,е на 4г. пак имаше повечко караници,но като цяло добре си изкарахме!

# 12
  • Мнения: 8 769
Тъй като съм на море целогодишно, да ти кажа-няма разлика. Няма разлика , незавивимо дали е на 4, 3, 2. При моите е все едно и също-непрекъснато са във водата и непрекъснато търча подире им. И съм най-гласовитата майка на плажа  Blush Crazy

# 13
  • Мнения: 3 456
За две години не знам- не я взехме Mr. Green.Тази година я водихме за 10 дни-средна работа- някои дни ме изкарваше  извън нерви, някои дни беше послушна. За водата никога не бяхме на едно менние: Трепери, усните й посинели, обаче само повтаря:" Топло ми е, бе, мамо, оставиви ме". Иначе за храната- ние бяхме АИ и нямах проблеми, защото й беше много интересно, как целия хотел идва в определен час да се храни.

# 14
  • Мнения: 918
Надявам се да има, защото миналото лято, когато беше на 2, не можехме да я изкараме по никакъв начин от водата... ooooh! Ще докладвам след морето... Mr. Green

Разликата е че говори повече, а доводите и пазарлъците са безкрайни. Тази година почти ме убеди, че и във водата човек изсъхва перфектно.

Според мен има разлика, яде повече неща, заиграва се повече, по самостоятелен е.

Общи условия

Активация на акаунт