модни тенденции за есента?

  • 2 145
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
каква ще е е модата за есен-зима? да изпреварим сезона

# 1
  • Мнения: X
Раничко е сякаш... нямам наблюдения.
(Пък и се впрягам много - много. Имам си собствен вкус. Заради модата да си купя няй - много някой аксесоар. Предпочитам класически и непреходни кройки и материи и малко моден еклектизъм) Peace
От друга страна - дори да предположим нещо, актуално на модните подиуми - в България модата идва с няколко години закъснение. Може би да погледнем какво се е носило миналата есен Wink

# 2
  • Мнения: 22 343
Има тук-таме по нещо в нета, но нищо конкретно все още. )))
А и тази зима едва ли ще се водя много по модата. ))) С новородено бебе. ))))

# 3
  • Мнения: 2 427
Ооо,тази година сезона есен зима е приказен!Адкси ми допадат новите колекции!Вече имам два три каталога есен-зима и определено адски се кефя че сивото влиза в пълна сила отново.Обожавам сивото!Всичките му разновидности.
Ще се носи и зелено.Както и бежово.Мммм,върха!
На Стефанел новата колекция ми е точно по вкуса.Нямам търпение да си взема една тяхна сива плетена рокля и едни нагръчкани ботуши. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 4 451
И аз нямам представа какви ще са модните тенденции. Но не се и ръководя много от тях. Имам малко екстравагантен стил на обличане и следвам него. А сиво и аз обичам. Grinning

# 5
  • Мнения: 2 047
  
На Стефанел новата колекция ми е точно по вкуса.Нямам търпение да си взема една тяхна сива плетена рокля и едни нагръчкани ботуши. Heart Eyes

  Какво е нагръчкани, моля?  Laughing
И на мен сивото много ми харесва, носех го преди с тъмната коса, но сега със светла малко не ми стои добре.
Ето какво ще се носи
http://www.elle.com/features/10760/milan-runway-trends.html

# 6
  • Мнения: 5 140
И аз харесвам сивото и зеленото.

# 7
  • Мнения: 1 234
Ох,към зеленото съм много резервирана  Tired-дано не се наложи като основен за есента цвят Rolling Eyes Иначе сивото е хубаво-харесва ми Peace


У н и ,сайта е невероятен   bouquet Доста неща ми харесаха Blush

# 8
  • Мнения: 14 471
да и аз се радвам за сивото, много отдавна не беше модерно. освен това тренчкотите, пухените яки и плетива пак са на мода.

# 9
  • Мнения: 74
Сивото и на мен ми допад ,а зеленото още по........, но ще видим през есента.

# 10
  • Мнения: 689
Обожавам зелено във всичките му нюанси, дано да е модно есента.

# 11
  • Мнения: 765
Черен лак за обувките , чантите и аксесоарите  ще е  актуален . Не ми харесва , но може да си променя мнението , ако нещо ми грабне окото .

# 12
  • Мнения: 14 471
Черен лак за обувките , чантите и аксесоарите  ще е  актуален . Не ми харесва , но може да си променя мнението , ако нещо ми грабне окото .

какви жестоки обувки имаше на витрината на Марела на Витошка....черни, лачени, но страхотен лак, не от този дето малко простее Wink

# 13
  • Мнения: 765
Черен лак за обувките , чантите и аксесоарите  ще е  актуален . Не ми харесва , но може да си променя мнението , ако нещо ми грабне окото .

какви жестоки обувки имаше на витрината на Марела на Витошка....черни, лачени, но страхотен лак, не от този дето малко простее Wink
Много са яки - всеки ден им се чудя и усещам , че ще ги взема . Точно за това става въпрос.  Grinning

# 14
  • Мнения: 14 471
вземай  Grinning не чакай!

Общи условия

Активация на акаунт