БЕЛЕЩИ СЕ ПРЪСТЧЕТА

  • 822
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 584
На синът ми /3г/ започна да се бели кожата по възглавничките на пръстчетата на ръцете! Появи се когато бяхме на море, в началото реших че е от морската вода, като се върнахме беленето като че позатихна после отново се обостри , тогава реших че е от смяната на сапуна/ той е с атоп.дерматит и е възможно да реагира на смяната на сапуна/ ,започнах да го мия само с детски сапун , който ползвам от раждането, но беленето продължава! Не знам дали не се отнесох лекомислено към проблема, в началото реших че е нещо преходно, сега обаче след като 3седм. не се оправи започвам да се плаша!! Днес смятам да го заведа на личната лекарка, но съм малко скептично настроена за това дали ще обърне нужното внимание, затова моля мами ако сте имали подобен проблем, бихте ли споделии!! На лекар разбира се ще го заведа , но искам да се ориентирам от опита на други майки и да знам за какво да питам и какво да искам от лекарката, че тя не е от най-внимателните!! Благодаря ви предварително!!

# 1
  • Мнения: 1 883
Заведи го на кожен лекар .Чувала съм , че може да е липса на витамини , но по добре специалист да каже  Peace

# 2
  • Мнения: 2 700
Моят опит в белене на пръстите беше свързан с авитаминоза. Дъщеря ми не ядеше никакви плодове и никакви зеленчуци. Оказа се, че синтетичните витамини не й бяха достатъчни.  Принудих се насила да я накарам да ги прояде, след което нещата се нормализираха. Не помня на каква възраст е била, но поне от 4 години насам проблеми не е имала.

Общи условия

Активация на акаунт