Как да опазя компютъра от палави ръчички

  • 742
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 213
Здравейте.
Бях попадала преди около година на такава тема във форума, но тогава този проблем ни беше твърде далечен, а сега не мога да я открия.
Имате ли идея как може да се заключи клавиатурата, така че само с парола да работи?
Ако някой има идеи и как да защити копчето за включване на компютъра, CD устройството от непрекъснато отваряне и затваряне, кабелите отзад от дърпане и т.н. - ще съм благодарна ...
  bouquet 

# 1
  • София
  • Мнения: 10 308
Ммм, да, полезно инфо ще бъде.

# 2
  • Мнения: 5 393
Има една много готина програмка- Keyboardpounder се казва.Не можах да намеря темата ,в която беше даден линка,но можете да си я дръпнете от нета.Занимателна е.

# 3
  • Мнения: 3 069
Етърва ми беше споменала за някаква програма и че като натисне детето някой от бутоните се появява рибка или други животинки, но аз не съм много наясно от къде я е изтеглила.

# 4
  • Мнения: 4 111
bomi, ТАЗИ ли е темата, която търсиш?

# 5
  • Мнения: 550
Мноооого трудно!!! Laughing

# 6
  • Мнения: 5 393
bomi, ТАЗИ ли е темата, която търсиш?



Даааааааааааааа ето я темата, а това е линка към програмата   http://www.littlebitsmultimedia.com/littlebits/files/keyboardpounder.zip

Етърва ми беше споменала за някаква програма и че като натисне детето някой от бутоните се появява рибка или други животинки, но аз не съм много наясно от къде я е изтеглила.

Това е програмата-има рибки и цветя+музика Peace

# 7
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Рано ни е още, но за да не пускам линк след няколко месеца, ще си я дръпна - мерси   bouquet

# 8
  • Мнения: 213
 Grinning ей, момичета, много благодаря   bouquet
оставям отворена и за идеи за рестартирането на компютъра, тероризирането на CD -то, дърпането на кабелите ...

# 9
  • Мнения: 4 496
Благодаря!!!Спасихте техниката ни!!!!

# 10
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
и ние ползваме същата програма. Иначе си заключваме компютрите. Но за копчетата не мога да дам идея. Ние сме с преносими и нямаме такъв проблем. Вадя мшката и му я давам така да си играе. Но като отидем у свекърва ми и той веднага минава и спира компютрите.

Общи условия

Активация на акаунт