ССК 2007: Поход в подкрепа на кърменето!

  • 4 640
  • 105
  •   1
Отговори

Анкета

Ще дойдете ли на Похода?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
По случай Световната седмица на кърменето

в Пловдив ще се проведе най-масовата проява по случай празнуването й - Световен поход за кърмене.
Това е събитие, организирано ежегодно в редица страни по света, като у нас се организира за втори път - миналата година беше в София, където беше акцентът на ССК.

За това

Каним ви да се присъедините към нас на 4 август - събота, на пл. Съединение от 10:30 ч., за да вземем участие в поход-разходка World Walk for Breastfeeding, организиран ежегодно по цял свят, с който да покажем, че кърменето е наистина важно за нас и децата ни. Всички, които подкрепят кърменето, са добре дошли – поканете роднини, приятели и познати да се присъединят! Не е нужно да кърмят или дори - да имат желание да го правят. Достатъчно и по-важно е да са съпричастни с идеята и да имат желание да излажат подкрепата си с участие в този поход.

На Похода в подкрепа на кърменето ще може да разберете повече за това какво представлява Ла Лече Лига, да се сдобиете с материали и да станете член.

Ще имаме възможност да покажем, че сме много - и като акт на подкрепа за тези важни неща ще направим мирно шествие в самия център на Пловдив, тръгвайки от пл. Съединение, като краен пункт ще бъде Градската градина.

Разбира се, тениските, които направихме, чудесно ще паснат на това мероприятие Simple Smile и надяваме се - ще имат силно послание.

Надявам се повече момичета от други градове да имат възможност и желание да се присъединят! Заедно можем!

# 1
  • Мнения: 196
Ех така ми се искаше да съм от Пловдив  Sad

# 2
  • Мнения: 4 700
Аz съм от Пловдив, но тогава няма да ме има.  Sad Ще пратя линк към темата на няколко майчета. Дано те се присъединят.  Peace

# 3
  • Мнения: 2 467
Идвам  Peace . Ако мога ще доведа и приятелка.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз мама ще водя с мен Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 1 877
Ако бяхме някъде наблизо - задължително! Но иначе Сф-Пловдив си е 2 часа път Sad.

Охххх, много ми се идва...

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ийй, колко са 150 километра! Simple Smile Хайде дееее!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 877
Ийй, колко са 150 километра! Simple Smile Хайде дееее!

 ooooh!

Ама има време до 4-ти, де...  Може и да го измислим някак.

# 8
  • Мнения: 505
Да пожелая успех само.  Simple Smile Айде живот и здраве - догодина вСофия Simple Smile

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
А колко кърмачки ще дойдат на похода? А други не кърмещи гражданКи подкрепящи кърменето колко? А мъже, подкрепящи кърменето колко (това особено ме интересува, защото искам да убедя някой)?

# 10
  • Мнения: 738
За съжаление сме от далеч и се надяваме да го направим следващия път!!! smihesorry

 dancing

# 11
  • Мнения: 8 242
Мрънкам да ме върнат от морето за походааааааааа  Twisted Evil
Засега върви добре  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 700
Идвам и аз!Ще победим!!!Въоръжени сме все пак!!! Mr. Green

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Гласувах с втора опция. Искренно се надявам цялото семейство да дойдем.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
И аз идвам и ще домъкна най-вероятно маман  Wink

Общи условия

Активация на акаунт