Скъпи мами един въпрос за Поморие

  • 962
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте, скъпи  мами , имам един въпрос, тази година някоя от вас била ли е на Поморие и как са цените там? Аз по принцип всяка година ходя там с мъжа ми и щерката, но миналата година не успяхме да ходим на море Cry и исках да разбера дали нещо се е променило и дали централния плаж се заплаща, защото дочух, че искът 3 лева на човек smile3511. Много благодаря предварително мили маминки  txtloves

# 1
  • Мнения: 2 910
По -другата седмица заминаваме за Поморие. Офертите, които разглеждах са от нета и оттам се спрях на един апартамент. Цените са различни, варират от 40 до 100лв. за наемане на апартамент на ден, в зависимост от сезона. Леглата се предлагат по 10-15 лв. в квартирите. За плажа нищо не мога да кажа, тепърва ни предстои ходене.

# 2
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Миналата седмица се върнахме от там. Ние ходим всяка година от 3 години насам.
Не сме плащали никакъв плаж - това сега го чувам. Цените за мен са си като в София. ХХммм...определно нищо по-различно от предните години, няма особено строителство, но е як гъч...  Cry

# 3
  • Мнения: 2 910
eveto, има ли някакви забавления за деца в Поморие? Апартамента, който съм резервирала е в идеален център на Поморие, жената ми обясни, че е точно срещу пощата. Има ли плаж наблизо?

# 4
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Къде си резервирала - в стария или в новия град? Защото в стария има какво да правят хлапетата, в новия - не толкова.
Ако е срещу пощата в новия - плажа е зад пощата и зад автогарата, на 2 крачки. Не плащаш нищо за вход.  Иначе цените са си като в София.

# 5
  • Мнения: 2 910
Unknown_lady, нямам представа, дали е в старият или новият град, а и честно казано не се сетих да попитам.
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=147&cID=3&language=bg - това е апартамента, който съм резервирала, под снимките има още няколко апартамента, които се дават под наем и там има снимки на цялата кооперация. Ако по нея можеш да се ориентираш и, ако познаваш Поморие по- добре, сигурно ще разбереш в кой град е. Ще се радвам да споделиш с мен, ако разбереш Hug

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Мисля, че апартамента е в стария град. Преди на стария саЙт имаше карта, сега са я махнали, та не съм много сигурна къде точно в центъра се намира. Ще трябва да им се обадиш на собствениците и да попиташ дали в близост има в някое заведение жив оркестър, че ако е така и си с малки деца, няма спане докато не си тръгне  оркестъра ... В идеалния център е малко шумно, има една сръбска скара и до нея ресторант с оркестър, с чалгарка, шум голям Simple Smile Ще е добре да сте с кола, защото апартамента може да е над брега, но плажа в стария град е малко по-далече от центъра. Е, може и пеша, но с дечурлига и багаж не е удобно. Паркинга на плажа е безплатен, миналата година чадъра беше 2лв., но плажа е доста голам, има колкото искаш и безплатно място Simple Smile Дори и да има много хора, плажа е голям и има място за всички. В новия град има още един плаж. Там е по-тихо, а на плажа в стария град - малко по-ветровито. Ако сте с кола, града е на много стратегическо място - може да се ходи до Слънчев бряг, Равда, Несебър, до Бургас също, съвсем наблизо са. Има приятни алеи за разходки краЙ морето. Има и много магазини и заведения, цивилизовано е, цените са умерени, за мен това е един съвсем приличен курорт. Ама въпрос на гледна точка. Аз харесвам градски условия, не ми допадат селата, къмпингите, бунгалата, палатките и т.н., а пък на други им харесва.  Зависи какво обичаш. Дано ти хареса в Поморие.
Хубава почивка ти желая Wink

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 00:51 от Unknown_lady

# 7
Не ми хареса мръсен плаж,голяма лудница неучтиви магазинери, лъжат с рестото в   заведенията и скъпо.Ние си дойдохме в петък много разочаровани.Бяхме в слънчев бряг на разходка една вечер ами там беше по-евтино от Поморие.Даже и месните го казаха,че при тях е по скъпо даже от слънчев бряг.

# 8
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Апартамента е в стария град, до хотел Св.Георги, близо е до центъра, но е малко далеч от плажа, но не е болка за умиране. Вечер ще сте на 7-8мин. от заведенията и лудницата по главната улица  Peace
Относно това, което казва van-bon  за цените....  newsm78 явно е според джоба...на нас в Поморие ни е евтино, всеки има различна представа за скъпо и евтино, така, че petia сами ще прецените. И като се върнете да пишеш как сте прекарали.

# 9
  • Мнения: 2 910
Момичета, благодаря Ви за отговорите  bouquet
Аз също не харесвам селските условия, бунгала и т.н., обичам градския живот. Когато говорих с жената миналата седмица, ми обясни, че плажа е на 5-10мин. пеша, пресичал се центъра и се излизало на плажа, но на кой не си спомням. Това не е голяма болка, ако трябва и с кола ще ходим, тамън няма да мъкнем пояси, лодки, дюшеци и тем подобни Grinning Очаквам с нетърпение да мине тази седмица и да заминем и  дано е хубаво времето Praynig

Общи условия

Активация на акаунт