Кон-кур-си

  • 2 528
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Виждам, вихрят се секси-бегемайки.
Очакват се дупета, нослета, шкембета.
Бременните също се бутат у шамарите.

В какви конкурси бихте участвали?
В какви не бихте?
Защо?

# 1
  • Мнения: 5 622
САмо секси бг-мамми и секси бременни(ще) има. Иначе аз не бих участвала в конкурс за кърмене. Като разгледах галерията със снимки от този конкурс..Ми то всичко си се вижда..ПОсле същите тези хора(сигурно) се срамят да участват в някой далеч по-малко разкриващ конкурс...

Който още не е разгледал снимките в конкурса за кърмене, да отива..И да не забрави да гласува.......

# 2
  • Мнения: 2 978
Аз не бих участвала.
Признах си и в другия. Срам ме е. Само като си представя как разни ме гледат под лупа да ми търсят прашец по косата, браздичка по корема...аре нема нужда Naughty


Иначе обичам да гласувам, колкото душа иска Laughing

# 3
  • Мнения: 5 622
Аз не бих участвала.
Признах си и в другия. Срам ме е. Само като си представя как разни ме гледат под лупа да ми търсят прашец по косата, браздичка по корема...аре нема нужда Naughty


Иначе обичам да гласувам, колкото душа иска Laughing

Абе то винаги ще има такива хора...На мен пък не ми дреме кой как ме гледа и каква лупа е извадил..КОйто те харесва по принцип, колкото и да гледа, пак за теб ще гласува, който не, все кусури ще намери и даже ще агитира другите да гласуват за останалите само и само да не си ти в първите редици....  Wink

# 4
  • Мнения: 216
Определено не в такъв за красота било то и на 4аст от мен, но бих се пробвала в кулинарен, но онлайн е непостижим, заради проблема с дегустацията.

# 5
  • Мнения: 3 219
САмо секси бг-мамми и секси бременни(ще) има. Иначе аз не бих участвала в конкурс за кърмене. Като разгледах галерията със снимки от този конкурс..Ми то всичко си се вижда..ПОсле същите тези хора(сигурно) се срамят да участват в някой далеч по-малко разкриващ конкурс...

Който още не е разгледал снимките в конкурса за кърмене, да отива..И да не забрави да гласува.......
Къде е този конкурс, нещо не мога да го открия... newsm78

# 6
  • Мнения: 5 622
кой по-точно?

за секси бременна бг-мамма тепърва ще направим

# 7
  • Мнения: 2 978
кой по-точно?

за секси бременна бг-мамма тепърва ще направим


Оф, аз пак си питам....
Как свързвате думата секси с бременна? newsm78

# 8
  • Мнения: 5 622
кой по-точно?

за секси бременна бг-мамма тепърва ще направим


Оф, аз пак си питам....
Как свързвате думата секси и бременна? newsm78

Ми така, как..Ама си и ти...Аз бях много щастлива бременна, сигурно ми е личало..Дали съм била секси не знам, но мъжа ми ме намираше за такава. Харесвах си корема и честно казано най-трудно се разделих с него(като лягах на операционната маса, се огледах във витрината и тогава легнах. Знаех, че като стана няма вече да го има  Wink) Сега пък усещам носталгия от време на време...

Изпитвах някакъв култ към тоя корем..Все едно винаги съм го искала и чакала(бременният корем). На мен късно ми пролича, едва в края на 5-тия месец и то защото умишлено се надувах  Crazy Даже питах докторите защо не ми личи(била съм висока, имало място бебето и затоова не се бил издул още  Crossing Arms )

Може би заради това се чувствах секси по особен (може би шантав за някого) начин....

# 9
  • Мнения: 1 629
Участвам - печеля, ясно е. Старая се да не прекалявам, поради умението ми да симулирам излишество талант в определени области Grinning

# 10
  • Мнения: 216
кой по-точно?

за секси бременна бг-мамма тепърва ще направим


Оф, аз пак си питам....
Как свързвате думата секси с бременна? newsm78




и класи4еската снимка:

# 11
  • Мнения: 212
Иначе аз не бих участвала в конкурс за кърмене. Като разгледах галерията със снимки от този конкурс..Ми то всичко си се вижда..ПОсле същите тези хора(сигурно) се срамят да участват в някой далеч по-малко разкриващ конкурс...
И на мен ми стана интересно... Гърдите с бебе могат да се виждат няма проблем а без бебе - не могат... Ами нали пак са си гърди...

# 12
  • Мнения: 3 423
Добре, де, а в конкурс за есе
никоя ли няма да се престраши?

# 13
  • Мнения: 2 978
Еми..сори, не ми харесва Деми Мур..знам, че тука се превъзнася много като бременна, ама аз не го приемам за секси. За бременна да, ама секси- тцъ Naughty Laughing

# 14
  • Мнения: 2 978
Добре, де, а в конкурс за есе
никоя ли няма да се престраши?



Е, нали има доста на които им пише, че са бг - мамма поетеси Thinking
(така ли беше newsm78) Laughing

Общи условия

Активация на акаунт