крем с висок SPF ???

  • 3 162
  • 21
  •   1
Отговори
След раждането, кожата ми стана по-чувствителна към слънчевите лъчи и ми се появиха кафеви петна по скулите.
Предложете ми крем със SPF подходящ за подобен проблем.

# 1
  • Мнения: 304
Има български крем на ЕЛЕА с SPF 25, аз съм много доволна от него, струва около 5лв. Другите са на La roche и на Avene с 60 фактор, но той е май за слънчеви алергии и е доста тежък, стои малко като маска. Тези с големия фактор са на 20 лв.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: кака
След раждането, кожата ми стана по-чувствителна към слънчевите лъчи и ми се появиха кафеви петна по скулите.
Предложете ми крем със SPF подходящ за подобен проблем.

Вчера в каталога на Ла рош /мисля/ гледах такъв крем за петна, ако искаш ще погледна и утре ще ти каза кой е крема.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 398
Почти всички марки медицинска козметика предлагат такива кремове.
Добри са Авен, Виши, Дей Лонг също така. В аптеките. Simple Smile

# 4
Цитат на: Milenika
Цитат на: кака
След раждането, кожата ми стана по-чувствителна към слънчевите лъчи и ми се появиха кафеви петна по скулите.
Предложете ми крем със SPF подходящ за подобен проблем.

Вчера в каталога на Ла рош /мисля/ гледах такъв крем за петна, ако искаш ще погледна и утре ще ти каза кой е крема.


Ще съм ти благодарна.
Днес погледнах в 2-3 аптеки нямаха наличност нито Ла рок, нито Виши, нито Миши Wink

# 5
  • Мнения: 5 500
Цитат на: кака
Ще съм ти благодарна.
Днес погледнах в 2-3 аптеки нямаха наличност нито Ла рок, нито Виши, нито Миши Wink

От къде си?

# 6
Нещо се изразих накриво. Исках да кажа, че нямаха този вид кремове от тези марки, а не че нямат въобще от тях.
От Русе съм. защо питаш?

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: кака
След раждането, кожата ми стана по-чувствителна към слънчевите лъчи и ми се появиха кафеви петна по скулите.
Предложете ми крем със SPF подходящ за подобен проблем.

Тъмните петна се дължат 63% на слънцето и 13% а процеса на стареене на кожата, смятат дерматолозите.
Хормоналите измиения, като при бременност също могат да предизвикат хиперпигментация. Причината е нарушаването нна правилното функциониранне на механизма за синтез и разпределение на пигмента в кожата.


La Roche - Posay
Mela - D
SPF 15, UVA II

Депигментиращ дневен крем за лице и деколте, създаден да осигури ефективно третиране на тъмни петна като ежедневна грижа.
Пигментациите са заличени, без да оставал следи.
Кожата възвръща равномерния си тен. Силно хидратиращ, този крем доставя комфорт, мекота и гладкост на кожата. Идеална основа за грим.
Нанася се всяка сутрин в/у цялото лице и деколте.

# 8
# 9
  • Мнения: 934
Цитат на: Milenika
Цитат на: кака
След раждането, кожата ми стана по-чувствителна към слънчевите лъчи и ми се появиха кафеви петна по скулите.
Предложете ми крем със SPF подходящ за подобен проблем.

Тъмните петна се дължат 63% на слънцето и 13% а процеса на стареене на кожата, смятат дерматолозите.
Хормоналите измиения, като при бременност също могат да предизвикат хиперпигментация. Причината е нарушаването нна правилното функциониранне на механизма за синтез и разпределение на пигмента в кожата.


La Roche - Posay
Mela - D
SPF 15, UVA II

Депигментиращ дневен крем за лице и деколте, създаден да осигури ефективно третиране на тъмни петна като ежедневна грижа.
Пигментациите са заличени, без да оставал следи.
Кожата възвръща равномерния си тен. Силно хидратиращ, този крем доставя комфорт, мекота и гладкост на кожата. Идеална основа за грим.
Нанася се всяка сутрин в/у цялото лице и деколте.


Би ли казала цената, моля?

# 10
  • Мнения: 398
На Galenic също можеш да провериш

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: sunshine3
 
Би ли казала цената, моля?

Нямам си идея.
Видях го от брошурата на Ла рош.
А си купих крема за себореен дерматит, струва 17.60лв. - 40мл.

Ако искаш само с висок фактор слънцезащитен имаше май на Биодерма. Добри са. Трябва да погледна в брошурата.
На д-р Тайс не са скъпи.

# 12
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
РОДИОЛА имат много хубав крем против пигментации-в състава му има златен корен,каротен,морски колаген,екстрат от жълтурче,масло от гроздови семки и витамини-12.90лв Но се поръчва при консултанти на фирмата за Русе гледам тук че е даден този номер-273 343.Утре ще ви напиша пък какво научих за слънцезащитните кремове.Малкия нещо проплаква.Дано съм била полезна Stuck Out Tongue

# 13
  • Мнения: 1 045
И аз съм с такива петънца и лунички. Ползвам крема на Био Дерма - Photoderm Max - SPF 100. Това е единствения крем с такава висока защита. Много е лек , попива добре и не стои бял. Има го в два варианта за мазна и чувствителна и за суха кожа. Цената му е 26 лв - 40 мл. Той е малко по-течен и се слага по-съвсем малко. Ще го ползваш поне две лета гарантирам ти ! Аз моя го ползвам вече второ лято и съм страшно доволна. Wink

# 14
  • Мнения: 1 533
kaka,

от коя аптека си купуваш кремчета?

Въпрос към копче? /предварително й благодаря за всички минали и бъдещи компетентни отговори Wink /
Какво ти е мнението за едновременно ползване на различни марки кремове? Купих си дневен на Eucerin, защото е хидратанен и добре ми действа, зимата си отива и не искам мазни. Но видях един серум за около очи на Галеник, който ми хареса. Мога ли да ги комбинирам двата или да си взема и за около очи на Eucerin?

Общи условия

Активация на акаунт