Манастира Св.Мина

  • 12 522
  • 18
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 409
сигурно сте ходили или поне сте чували за всякакви истории свързани с манастира...
Още много отдавна съм чувала,че помага на семейства в беда, на младите жени да имат деца и т.н.... и скоро си спомних,че тази година ходихме само веднъж на 28 февруари,когато инстинктивно си пожелах да стана майка.....
през март,при странни обстоятелства съм забременяла.... Искам да кажа,че миналата година около 4 месеца правихме опити,но нищо.... После престанахме,защото и без това се случиха хиляди глупости около нас и го отложихме с неизвестно начало. И така до април когат разбрах,че съм БРЕМЕННА, без де е планирано,без да сме работили по въпроса,дори само веднъж сме правили секс без предпазни мерки и то в последни дни от цикъла ми!и то стана в период когата най-малко сме очаквали.....
зная,че на много хора ще прозвучи глупаво и наивно, но си мисля,че има сила над нас, която понякога ни помага....
това е ...
ето и сайта http://www.pravoslavieto.com/manastiri/obradovski.htm

# 1
  • Мнения: 129
Знам го манастира.Ние с мъжа ми ходим от време на време.Чувала съм,че помагал на бездетни семейства и на болни хора.Даже един път докато чаках за преглед в една аг-клиника,мъжът ми чул две жени/ от които едната бременна/ да си говорят за този манастир и бременната жена казала,че е чувала,че като купиш бебешки дрешки и ги занесеш в "Св.Мина" и ги оставиш под иконата или там някъде това помагало за забременяване.Даже бременната жена се хвалела,че тя самата и нейна приятелка са забременели след като са ходили там.Не знам въпрос на внушение ли е,или чиста случайност,но аз вярвам,че има сила,която помага.И даже мисля съвсем скоро да занеса бебешки дрешки там .

# 2
  • Мнения: 534
Запалихте ми любопитството,
нищо не ми коства и ще взема да отида,а къде точно се намира манастира? Thinking

# 3
  • Мнения: 3 370
вярваща съм, но това, което описвате е по-скоро внушение и самонагласа.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 129
Аз лично няколко пъти съм се молила там,единият път миналата година ,когато майка ми беше болна и след това съм се молила за бебче.Явно молитвите не ми помогнаха,защото майка ми почина,а бебче все още няма.Може така да е било писано,но е хубаво да има нещо ,в което да вярваме и на което да се надяваме,че може да ни помогне.

# 5
  • Мнения: 7 718
Много пъти сме ходили със съпруга ми, много молитви за бебе сме отправили, но ... Cry
Но мястото е хубаво, отпускащо, обичаме да ходим, градината е много хубава, винаги пием кафе там, оставаме понякога и по едни час.

# 6
  • Мнения: 7 107
Имам позната, която вярва и на приноса на посещението в манастирчето за бебенцето си.
Не отрича, че е имало психологически ефект посещението там. Заредило я е с положителна енергия и спокойствие.

# 7
  • Мнения: 81
Момичета, моля, кажете къде точно е манастирът  Praynig.

# 8
# 9
и аз ходя най-редовно, защото ми е близо, но до момента нищо... Cry
надявам се да ми помогне в скоро време, но явно помага, ако няма странични проблеми, но надежда винаги има. Praynig

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 2 383
munieca, честито!
Лека бременност и хубаво здраво бебче ти пожелавам.
И аз съм чувама за този манастир и поверието. Мисля да отида, просто, ей, така. Може би човек може да получи успокоение там. А и вярата, че Господ може да му помогне след посещение там не е за подценяване. Сигурно ефектът е по-скоро психологически, но поне не е посещение при някой шарлатанин, който гадае по стъклено кълбо и да ни одере кожите.

# 12
  • Мнения: 93
Мили момичета,ходете и не губете вяра!Аз винаги съм смятала,че това е моят покровител.Нищо,че 3 години не ставаше бебчето,никога не съм си помислила,че св.Мина не иска да ми помогне!Е, сега стана и съм благодарна на Господ,Богородица,св.Мина и вси светии!Мисля си,че понякога е нужно време,изпитание на вярата!Не я губете и всичко ще си дойде на мястото! Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 2 383
Мили момичета,ходете и не губете вяра!Аз винаги съм смятала,че това е моят покровител.Нищо,че 3 години не ставаше бебчето,никога не съм си помислила,че св.Мина не иска да ми помогне!Е, сега стана и съм благодарна на Господ,Богородица,св.Мина и вси светии!Мисля си,че понякога е нужно време,изпитание на вярата!Не я губете и всичко ще си дойде на мястото! Heart Eyes
Еха,  Grinning, честито и на теб!

# 14
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Не вярвам вече в това...
Но смятам,че човек трябва да прави това,което му помага да се успокои , което му действа добре.
Ако вярва,да се моли.
Ако иска да си полива вода, да се върти 3 пъти,да изпълнява каквито ще "ритуали".

Общи условия

Активация на акаунт