Форума в който никога няма да влезете (пове&#

  • 2 948
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Да започнем с малко предистория.....
Това се случило на един необитаем остров насред океана.... На този остров за зла участ попаднали няколко корабокрушенеца след катастрофа на кораба им. Сред корабокрушенците бил и един истински англичанин. След като се огледали и разбрали че ще стоят дълго на този самотен остров всеки от тях започнал да се устройва по някакъв начин за да му е по-удобно прекарването на острова. Англичанина започнал да вдига нещо голямо от палмови клони и трупи докато останалите просто си направили един заслон от листа. другите се зачудили че това нещо става много голямо. по едно време не издържали и го попитали - "Какво правиш ако не е тайна". Англичанина гордо ги погледнал и казал - "Правя си мой дом като този в Англия. Моя дом си е моята крепост". Корабокрушенците свили рамене и го оставили да гради своя дом и неговата крепост. След една седмица англичанина бил готов със своя дом. Какво било учудването на останалите обаче като видяли че англичанина започнал да строи още нещо пак толкова голямо.... Гледали, гледали не им издържали нервите и отишли пак да попитат - "Абе ти построи своя дом - сега пък какво правиш...." Англичанина гордо им отвърнал - "Сега си строя моя клуб който посещавах всяка вечер докато бях в Англия". Хората свили рамене и го оставили да си строи клуба..... След още една седмица агличанина си построил клуба и започнал редовно да си ходи в него всяка вечер. Обаче останалите корабокрушенци го виждат че нещо ходи загрижен и нещо се оглежда около клуба. Какво било учудването им когато на другия ден го видели че до клуба започва да строи нова зграда  Shocked Чукал тракал нашия англичанин по цял ден и строи трета сграда .... Останалите вече го помислили за луд и го оставили да прави каквото си иска. Обаче не издържали един ден и отишли при него - "Добре де. Дом си направи, клуб в който да ходиш вечер си направи... ами това новото дето го правиш какво ще е". Англичанина гордо се изправил и казал - "Имам дом и клуб в който да ходя - вярно е. Обаче това не е достатъчно за един уважаващ себе си англичанин...
Това което строя сега е клубът в който кракът ми никога няма да стъпи...
И така  - вие като уважаващи себе си форумци -
Кой е клубът в който никога (повече) кракът ви няма да стъпи и защо съответно. Имам в предвид клубовете от Бг-мамма. А може и някой друг клуб да кажете ако искате.
Аз казвам първи - кракът ми никога не е стъпвал и няма да стъпи в клуб "Кърмене"  Mr. Green ...и "искам бебе" също

# 1
  • Мнения: 2 556
Историята не я прочетох, но предполагам, че повече няма да вляза в "Хранене с Адаптирано мляко"

# 2
  • Мнения: 212
Историята не я прочетох, ......
Е как може такова неуважение към моя труд.  Sad Толкова се постарах да я напиша както трябва история на моя въпрос  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 556
Еее, нямам толкова време за четене Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 978
Родители отглеждащи сами деца/ преживели загуба или тем подобни.
Много ми става мъчно Cry

п.п Преди влизах доста често, но нямам сили Sad

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 17:45 от Вини

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нищо лично към Бу и кърмачките , но в кърмене не намерих своето място просто защото не съм фен на самия процес

# 6
  • Мнения: 4 111
Аз пък всичко прочетох.  bowuu
Не мога да кажа, че никога няма да вляза в някои "клубове" в този форум. Животът винаги понася изненади.

Борисе, живот и здраве, жена ти в родилното и ти каза "Борко, любов моя, моля те, съкровище, влез в кърмаческия форум, че като бях бременна си мислех, че знам всичко и само клюкарствах, сега не знам какво да правя, в теб ми е надеждата". Тогава, Боре, няма ли да влезеш в кърмаческия?  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 723
Нищо лично към Бу и кърмачките , но в кърмене не намерих своето място просто защото не съм фен на самия процес
Бу, не се сърди, но и аз споделям това мнение.... Grinning

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Родители, преживели загуба.
Зареден е с толкова много болка...

# 9
  • Мнения: 5 370
Почти не влизам в "Деца с увреждания" или "Близнаци".
В първия случай ми става истински тежко.....и даже съм си поплаквала. Във втория случай-смятам, че гледането на близнаци си има друга специфика.
За кърмаческия подфорум-не влизам, щото съм пишман кърмачка, а не че не съм искала да го правя.

# 10
  • Мнения: 2 849
В кърмене на бебето
-деца с увреждания
-татковци
-близнаци
-искам бебе
-купувам-продавам
Нищо лично,просто се замислих ,че там не влизам от много време .

# 11
  • Мнения: 4 585
Във форума на кучкарите никога няма да вляза. Дигнаха ни на балон с
една съфорумка, просто търсехме стопани на непородисти кученца.
При това добре гледани, от майка голд ривър. Що допуснала, що не я била кастрирала.
И във форума на БТК - пишеш нещо, ама чакаяй сега да проверим дали
пасва с политиката на фирмата, след един час може би ще се появи.

# 12
  • Мнения: 47 898
искам бебе-щото вече не искам бебета
рискова бременност- вече няма да забременявам, затуй
хранене с адаптирано мляко -несъвместими интереси
татковци-ми не ми допадна нещо, а и съм майка все пак
отчетните-нещо не ми допаднаха и те
всички други посещавам и ми харесват Peace

# 13
  • Мнения: 647
Ровя навсякъде , но в "Родители преживели загуба" не мога да вляза отново !!! Там има толкова мъка...

# 14
  • Мнения: 1 941
Мисля, че никога няма да вляза в Отчетните. Било страшно чувам ...

Общи условия

Активация на акаунт