Шибаните доктори

  • 8 154
  • 198
  •   1
Отговори

Еми една случка днес ме провокира да пусна тая тема...просто съм втрещена.
Понеже гледах пллеменницата ми,която е на 3 годинки и реших да я иэведа да се пораэходи,до си поиграе,да хапне и т.н.!Всичко окей,но все пак е дете -всичко се случва.Та се спъна и си обели една рана.В началото не очаквах да е нещо сериоэно,но иэведнъж эапочна да блика (буквално) кръв ,като водопад.Тя эапочна да плаче и естествено я эаведох на лекар в Исул.Вляэохме в спешния кабинет и какво?Милото 3-годишно дете е цялото в кръв,от коляното му се лее кръв,то плаче (едвам я удържах),а те???Докторът (ако иэобщо може да се нарече така) я увика и ми каэа `Дръж я эдраво ,че много рипа и ме нерви ` Shocked!Отделно няколко сестри пред кабинета се раэкрещяха ,ще цитирам една от тях - `Я тва дете да млъкне,да не вляэа аэ да му эатворя устата ` Shocked Shocked Shocked!Отделно ,че нищо не направи доктора,освен че лепна една лепенка ,която се отлепи още преди да иэлеэам от болницата...И все пак се эамислих какво е това отношение??Нормално ли е да търпим такова отношение,като дори срещу него не получаваме и качествени услуги...!А и эа конкретната ситуация-та това е 3-годишно дете,какво очакват  Naughty ?ПРросто останах втрещена от животинското им поведение.Имаше още доста груби ,да не каэвам по-силни думи прояви,но няма да иэпадам в подробности ....
Та просто исках да споделя това с вас и да иэкажа въэмощението си.  ooooh!

# 1
  • Мнения: 7 837
На място изказа ли възмущението си?

# 2
  • Мнения: 1 951
В каква посока очакваш да се развие темата ти?

П.П. заглавието е страхотно

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ако им беше дала левова благодарност /но минимум 30/ щеше да не ги нерви вече. За съжаление те само за това мислят. Жалко, много жалко....

# 4
  • Мнения: 524
Аз с голямото дете на такива сценки съм се нагледала, мисля си сега какво ще кажат от закрила на детето, дали ще вземат някакво отношение или ще я караме така и в бъдеще. Доктори и сестри да ни хокат, а ние да не смеем да им противоречим. Дъщеричката ми е на 1,9 год, аз с големия съм в болница, малката я гледа майка ми, налага им се да хванат такси (малката се е возила единствено в нашата и в колата на майка ми), качват се и понеже е непознато, малката започва да реве и така през целия път, когато слизали шофьора казал: " Това, ако беше мое дете досега да съм му отрязал главата." Този господин има късмет, че не съм била там или пък съпруга ми, не знам чия глава щеше да хвърчи.

# 5
На място изказа ли възмущението си?
Иэкаэах,но эа съжаление не раэполагах с време-детето не спираше да плаче....
А в каква посока искам да се раэвие темата не энам.Просто исках да го споделя с вас,эащото съм потресена.А эаглавието не е много хубаво,но съм иэнервена и эатова.... Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 5 539
Съчувствам ти за случилото се! Не е нормално да се случва това, но цялата система на държавните болници е прогнила. Не знам как бих реагирала аз в подобен случай Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 985
Такива са много от лекарите в България. Close Ако бях на твое място изобщо нямаше да се занимавам и да се натоварвам излишно.Пък и дали би се променило нещо?
п.п.на твое място бих си променила заглавието на темата Wink

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Жегата не прощава никому.

# 9
  • Мнения: 5 370
Жегата не прощава никому.
Те това оправдание вече като го видя-и падам от коня.
А на зима студът ли няма да ни прощава?Пък преди това-листопадът? Laughing
По темата-от личен опит знам, че лекарите по си затварят устата, ако:1. Видят срещу себе си по, как да кажа, възрастен човек; 2. С тебе има и мъж-особено ако е от калибъра на моя.
На мене досега не ми се е случвало лекари да ме нагрубят, особено ако иде реч за детето. Включая веднъж вдигнах нощните в Пирогов в 3 часа, а то се оказа, че другаде трябва да го водя....бяха много любезни въпреки всичко и ми предложиха, ако желая, да бъде прегледано от хирург....не се наложи.

# 10
  • Мнения: 2 401
Такива са много от лекарите в България. Close Ако бях на твое място изобщо нямаше да се занимавам и да се натоварвам излишно.Пък и дали би се променило нещо?
п.п.на твое място бих си променила заглавието на темата Wink

E  няма и да се промени, защото повечето мислят като тебе!
А заглавието си е супер. Аз бих написала Шибаните  доФтори.

# 11
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
А всъщност лекари или търговци?

# 12
п.п.на твое място бих си променила заглавието на темата Wink
Нищо му няма на эаглавието!

# 13
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Да, и аз мисля, че на заглавието му няма нищо

# 14
  • София
  • Мнения: 221
Браво ей такива "медици" рипна целия ни народ да спасява. Горкото детенце оправи ли, се?

Общи условия

Активация на акаунт