Билка - антицелулитен гел

  • 37 798
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Девата пасти да яде  Mr. Green Ползвам антицелулитния на Билка от 2 седмици и вече има ефект! Наистина моят целулит по принцип едва се забелязваше, но сега се вижда, само когато си стегна дупето   Grinning Усещането, след нанасяне, е както при розовия гел на Дева. Усеща се захлаждане, което трае няколко минути. Освен това е ефтин. Аз го взех за 3.40 лв. Препоръчвам го горещо  Peace 
  bouquet

# 1
  • Мнения: 144
Ще се пробва Hug

# 2
  • Мнения: 374
Ще изчакам да видя и други отзиви, главно заради спуканите капиляри от Девата. Rolling EyesИначе цената ми се струва твърде добра за ефекта, за който говориш.
Гледах шампоани и балсам без отмиване на Билка, които също бяха на цена около 3 лева. Знам, че е извън темата, но ако някой е ползвал, моля да сподели!
Усмивке, извинявай, че ти ползвах темата!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 644
Аз съм ползвала шампоаните и пастата за зъби на Билка- останах много доволна.Една приятелка е ползвала крема за лице и също го хвали
Ти този антицелулитния откъде го купи- при нас в аптеката има почти всичко на Билка ,ама не го видях newsm78
И аз ще чакам отзиви- че имах също спукани капиляри от Девата #Cussing out

# 4
  • Мнения: 447
Хм, много интересно със сигурност ще го пробвам  Peace

# 5
  • Мнения: 3 715
Аз ползвам в момента интимния гел на Билка и съм много доволна. Доколкото ми е известно, марката Билка е започната от някакъв специалист, която дълги години е работил в Арома, разработил си е тези продукти и е започнал производство. Това ми го беше разказвала позната, която работеше в Арома преди 10-тина години. Дали е вярно обаче не знам.
А гела ще взема да го пробвам.

# 6
  • Мнения: 526
И аз малко встрани от темата,но все пак за продукт на Билка да питам-имат един тоник за коса с екстракти от орех,бреза и коприва,бива ли го newsm78Обикновено редувам себорал с хининова вода и все не стигам до него.
Ако сте ползвали техни продукти за коса и нямате оплаквания,ще взема да си го изпръскам,че така си седи в шкафа Thinking
Сори за отклонението.

# 7
  • Мнения: 6 958
Имат ли уеб адрес или още не са стигнали до там, да видя с какво разполагат?  newsm78 Ли4но аз не съм запозната с този вид продукти, но цената си заслужава, а и искам да пробвам нещо разли4но... (до сега само на Дева)  Peace

# 8
  • Мнения: 526
Имат ли уеб адрес или още не са стигнали до там, да видя с какво разполагат?  newsm78 Ли4но аз не съм запозната с този вид продукти, но цената си заслужава, а и искам да пробвам нещо разли4но... (до сега само на Дева)  Peace
Тъкмо и аз реших да разглеждам по-подробно Simple Smile

http://www.krasnaya-bg.com/bilka.htm

# 9
  • Мнения: 14 471
ама на сайта има два вида кремове - едното е антицелулитен гел тук http://www.krasnaya-bg.com/bilka_1.htm и тук http://www.krasnaya-bg.com/bilka_5.htm. ти кой си ползвала? и този тоник за коса много обещаващо звучи Grinning

# 10
  • Мнения: 6 958
Имат ли уеб адрес или още не са стигнали до там, да видя с какво разполагат?  newsm78 Ли4но аз не съм запозната с този вид продукти, но цената си заслужава, а и искам да пробвам нещо разли4но... (до сега само на Дева)  Peace
Тъкмо и аз реших да разглеждам по-подробно Simple Smile

http://www.krasnaya-bg.com/bilka.htm

Благодаря ти  Hug

Уриел така като гледам антицелултния гел е това само: , а другото което си дала ми се вижда само крем4е някакво  newsm78

# 11
  • Мнения: 8 450
Гелът е много добър.За тези пари пък още по-добър.Има охлаждащ ефект  и наистина действа,но просто с една опаковка не става-мазане,мазане и пак мазане.

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 17:51 от Емия

# 12
  • Мнения: 2 401
Ми давайте да се запасяваме, че следващата партида няма да бъде със същото качество.

# 13
  • Мнения: 14 471
Ми давайте да се запасяваме, че следващата партида няма да бъде със същото качество.

защо така мислиш?

Миранди, другото го пишат моделиращ крем. пак нещо такова излиза, че е.

# 14
  • Мнения: 8 450
Ами то се продава от години,поне от 5-6.Не знам,защо сега го откривате?Качествето не се е променило.Ето случай,при който цената не е определяща.Купувала съм доста по-скъпи,с доста по-малък ефект. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт