Инфанрикс

  • 1 292
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
Искам да ви попитам как понесоха ваксината Инфанрикс децата ви? Вдигнаха ли температура след това, че на дъщеря ми и я поставиха вчера и днес цял ден е с температура въпреки че и давам панадол? Притеснявам се малко, защото досега не е вдигала от ваксини!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 877
При нас нямаше проблем, но пък при племенника ми се появи температура точно на следващия ден за 5-6 часа някъде.

Според педиатърката ни много рядко има странични реакции от Инфанрикс, но все пак има.

# 2
  • Мнения: 423
При нас нямаше проблем, но пък при племенника ми се появи температура точно на следващия ден за 5-6 часа някъде.

Според педиатърката ни много рядко има странични реакции от Инфанрикс, но все пак има.
И мен това ме притеснява че много рядко има странични реакции! Cry

# 3
  • София
  • Мнения: 1 877
Ох, дано да не е нищо сериозно Praynig!

# 4
  • Мнения: 423
Ох, дано да не е нищо сериозно Praynig!
Благодаря ти! Hug

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
При нас не е имало никакъв проблем, никаква температура, нищо. Спокойно си беше детето. Сега ни предстои трети прием.

# 6
  • Мнения: 4 392
Цитат
При нас нямаше проблем, но пък при племенника ми се появи температура точно на следващия ден за 5-6 часа някъде.

Според педиатърката ни много рядко има странични реакции от Инфанрикс, но все пак има.

Много рядко има странични реакции, но каква случайност- две в тази тема.. Thinking

schr, дано всичко да е наред!

Общи условия

Активация на акаунт