Защо се получи така?

  • 1 271
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте.Искам да споделя нещо,като се надявам да получа и съвет за моята история SadМного ми е трудно да говоря с някоя приятелка и затова избрах любимият  ми форум Embarassed
Със съпруга ми имаме 11г.семеен живот и 2 прекрасни деца.6г.той работеше в чужбина,като си идваше всеки уикенд,бяхме като лбовници,нямаше за какво да се скараме защото повечето време бяхме разделени.Стана така,че вече 1 месец той е при нас,като реши да си почине и да опита нещо тук в България и най-вече да сме заедно.В началото аз много се зарадвах,защото мечтаех за този моминт от 5г.Обаче много неща са се променили и ние самите сащо Sad Постоянно се караме,говорим си на криво.Спряхме да разговаряме като нормални хора,а да не говорим,че не изпитвам вече никакво чувство на любов към него Sad Като седнем да говорим за отношениятя ни и двамата си казваме,че сме изнервени и това е причината.А сега идват и моите вапроси newsm78 дали само това е причината,дали това не е краят на нашето семейство???И най-гадното е това,че аз вече нямам сила да променя нещо,защото винаги,когато е имало разни спорове аэ съм била инициатора за оправяне на отношенията.
Моля ви,дайте ми съвет какво да правя,защото и аз самата не съумявам да намеря правилното решение newsm78

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Е, това е само месец. Сменяте си начина на живот, че и да няма зор. Нека и ти, и той, и обстановката свикнат с промяната. Айде сега, 11 години брак и заради месец проблеми да го ритате  newsm78
Честно, звучи ми инфантилно и сякаш не сте имали 11 години брак, имай търпение, малко.

# 2
  • Мнения: 550
Мисля,че е важно да си дадете повечко време да свикнете с новата ситуация.Практически вие не сте живели заедно...близо 6 години,а това си е много време!

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
И ние имаме малко проблеми, когато мъжа ми се прибере от чужбина.
Отдавам го на това, че месеците докато го няма се настройвам да върша всичко сама, да не се съобразявам с никого, а само със себе си и детето.
И когато той се прибере, ми идва малко нагорно - два пъти повече домакинска работа, съобразяване с другият. Моя мъж каза, че съм станала като шеф на къщата - само казвам кое и как  Embarassed Ами нормално, след като когато съм сама, аз съм шефа.
Надявам се до 1 година работата му в чужбина да свърши и повече да не пътува. Така ще можем пак да сме си семейство и да свикваме отново да живеем един с друг.

# 4
  • Мнения: 2 978
Ами просто сте станали самостоятелни и сте се поотчуждили.
Мисля, че ще ви трябва време.

Успех  bouquet

# 5
  • Мнения: 473
Нормална е ситуацията, не се притеснявай. Вие не сте свикнали да живеете заедно. По принцип в началото на брака има доста противоречия, докато единия свикне да живее с другия, при вас този период е сега. За какво се карате толкова много пък вие? Разделете си задачите по равно, дайте си свобода един на друг и си живейте живота.

# 6
  • Мнения: 223
Мисля,че е важно да си дадете повечко време да свикнете с новата ситуация.Практически вие не сте живели заедно...близо 6 години,а това си е много време!
и аз мисля,че трябва да си дадете време да свикнете,но и трябва да намерите общ език на разговор.Друго е когато не сте били дълго заедно и друго е когато вече нещата седят по начина по който ги описваш.Лошо е ако осъзнаеш,че в един момент няма какво да си кажеш с този мъж и съжителстваш с него само заради децата.какъвто и съвет да ти дам,ти сама анализираш всичко..а дали го обичаш още?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 783
Ние със съпруга ми имахме подобен момент, той винаги е пътувал много, но се случи така, че една година си стоя само в София. Отначало беше много хубаво, като младоженци си бяхме, но започна да му липсва динамиката на пътуванията и се поизнерви. С времето свикна да намира удоволствие от относителното еднообразие на не-пътуването и не бих казала,че аз с нещо му помогнах, сам се справи. Сега отново пътува много и на мен ми е доста трудно, но какво да се прави.... Tired

# 8
Здравейте.Благодаря ви много за отговорите и за съветите,които сте ми дали.Наистина трябва на нов път да свиквам,че има мъж у дома и не аз съм шефа тук.Като прочетох думите ви доста се поразмислих и усетих,че просто трябва да съм по-търпелива,защото реално при него това търпение е по-силно изразено.Имаше въпрос дали го обичам?Ами сигурно го обичам,защото не съм от тези жени,които са при съпрузите си само заради децата.Надявам се търпението ми да бъде по-голямо и да успеем да се справим с този труден период от живота ни.
А на вас ви Благодаря много за съветите. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 498
Е, това е само месец. Сменяте си начина на живот, че и да няма зор. Нека и ти, и той, и обстановката свикнат с промяната. Айде сега, 11 години брак и заради месец проблеми да го ритате  newsm78
Честно, звучи ми инфантилно и сякаш не сте имали 11 години брак, имай търпение, малко.
Още повече неговите пътувания са те калили още повече!Недей така!Ние имаме 4 годишна връзка и изпадаме в окаяни състояния....Звучи грубо и нетактично и..и... но сме се били!Аз съм го била!Срамувам се даже... EmbarassedМоето мнение е : Това се нарича брак!Дайте си време!Успех!И разчитай на съвет!

Общи условия

Активация на акаунт