Странични ефекти от клостилбегит

  • 2 099
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
Здравейте, искам да попитам момичетата които са приемали клостилбегит дали са получили някакви странични ефекти.Аз го пия от 3 до 7 ден на цикъла по 2 таблетки и забелязвам че ставам много раздразнителна Confused,изнервям се от най-малкото, освен това ми се плачи без причина ей така както си се смея Laughing и от нищото ми става криво и ставам  #Cussing out

# 1
  • Мнения: 7 718
Аз ставах еуфорична, заредена с енергия. Laughing
Единият път получих зрителни смущения, а единия път - много често уриниране, съответно и жажда.

# 2
  • Мнения: 110
При мен беше същото , ужасно е състоянието , но това е хормонален препарат и може би е нормално ! Shocked
Надявам се преди да си започнала със стимулацията да са ти направили цветна снимка или хидротубация т.е. всичко с тръбите ти да е наред  Hug
Успех и късмет от мен! fingerscrossed fingerscrossed

# 3
  • Мнения: 7 718
Не е хормонален препарат, но форсира отделянето на хормони в организма.

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 12:16 от Lali

# 4
  • Мнения: 371
ами не всъщност не са ми правили нищо освен хормонални изследвания и ми казаха че трябва да ходя на прегледи докато го пия

# 5
  • Мнения: 7 718
Смени лекаря!!!
Клостилбегит е опасно лекарство, изчерпва яйчниковия резерв, ако тръбите са ти непроходими, откъде мислиш, че ще минат тези яйцеклетки?
Ако спермограмата на партньора ти е лоша кой мислиш, че ще ги оплоди?
Откъде си?

# 6
  • Мнения: 371
От Бургас съм имам час на 31 при д-р Калчева и ще и кажа че не са ми правени тези изследвания.А клостилбегита ми беше изписан от доц. Маркова във Варна

# 7
  • Мнения: 7 718
Така ли? Shocked Shocked Shocked
Не мога да повярвам Маркова да изпише клостилбегит без изследвания!
Да не би да има грешка?

# 8
  • Мнения: 371
Не бяхме при нея юни месец и като ме прегледа каза че нямам овулация и ми ги изписа.А за спермограмата каза че е добра въпреки че д-р Ризова ми беше казала че има отклонения тя каза че не е проблема във приятелят ми

# 9
  • Мнения: 7 718
Е, значи имаш спермограма. Laughing
А цветна снимка или хидротубация?

# 10
  • Мнения: 371
не не нямам нищо освен хормонални изследвания от които установиха че имам повишено количество на мъжките хормони

# 11
  • Мнения: 7 718
Поискай непременно цветна снимка, освен хормоналните нарушения може да имаш и запушени тръби и всичко това да е напразно.

# 12
  • Мнения: 371
ок, непременно ще и кажа. Благодаря ти  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт