Складове за козметика във Варна

  • 10 399
  • 17
  •   1
Отговори
Наскоро бях на почивка във Варна , чак последния ден на жп гарата разбрах ,че точно срещу нея в една пресечка имало някакви складове или големи магазини със евтина козметика и парфюмерия  и прахове за пране даже newsm78където правели 10% намаление в събота ,но не можах да отида по липса на време. Понеже ми предстои пак пътуване до Варна и любопитството ме гризе  и как иначе щом е за  козметика Grinning моля мамите от Варна да кажат повечко за  стоките в тези складове - поне така ги нарекоха  познатите ми де, не знам точно какви са   newsm78.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
То и ние им викаме така - СКЛАДОВЕТЕ Laughing...стоките са такива, които можеш да намериш във всеки козметичен магазин, но на малко по-ниски цени...има ВСИЧКО, което можеш да си представиш (лакове за нокти, клечки за уши, тоалетна хартия, прах за празне, веро, пилички, сенки, кремове за ръце, бои за коса и т.н...)...козметиката е от среден и нисък клас...а точно до него има един магазин за козметика от рода на L'oreal, Maxfactor, Revlon и други подобни  Peace

# 2
  • Мнения: 950
А може ли някой да опише, къде точно се намират тези складове?

# 3
  • Мнения: 547
Карта

Пазарувам често там, защото ми е близо до офиса. Някои неща са наистина малко по-евтини, други не.

# 4
  • Мнения: 1 655
магазина за който смятам, че говориш е на фирма Елитис  и се намира на улица "Цариброд" това е успоредната на тази на ЖП гарата. Когато минеш през подлеза на ЖП гара тръгваш в посока центъра нагоре по улица "Цар Симеон" и този магазин е във втората възможна пресечка в ляво точно срещу една градинка. Като ориентир намира се под ДЗИ. Когото и да попиташ ще те упъти.
Относно цените не са кой знае колко по ниски, аз например ползвам намаления и наистина така си струва, но иначе цените  са както в Метро например. Имам предвид на стоките които се дублират. Но например на парфюмите там са наистина по евтини от магазините за парфюмерия.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 563
направо са супер тези магазини Елитис  Peace почти всякаква козметика все от там си купувам и цените са добри, може да са като в Метро,но не всеки може да си пазарува честичко от Метро...

# 6
Значи  точно за тези магазини питам. Изкушихте ме  Grinning само не ми е ясно там парфюмите дали са оригинални Thinking?Относно намаленията - само в събота ли има такива?

# 7
  • Мнения: 230
Аз лично не съм чувала Елитис да правят намаление в събота. Сигурна съм за съботното намаление, но в магазина, чийто вход е в ляво от техния - за маркова парфюмерия и козметика. Може би са ти дали грешна информация.

# 8
  • Мнения: 2 039
направо са супер тези магазини Елитис  Peace почти всякаква козметика все от там си купувам и цените са добри, може да са като в Метро,но не всеки може да си пазарува честичко от Метро...
Не са като в Метро-по-ниски са! Например за препарати,прахове и сапуни разни,Елитис е ненадминат магазин  Peace Кофтито е,че като отидеш за 5 неща,си излизаш с 10  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 916
...  Peace Кофтито е,че като отидеш за 5 неща,си излизаш с 10  Mr. Green

Обаче си решаваш проблема с праха за пране и пастата за зъби за 3 месеца напред.  Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 815
Всеки месец посещавам Елитис. Много по-изгодно ми излиза, защото всичко ми свършва по едно и също време, и така като отида и напазарувам всичко ми излиза може би с 20 лв. по-евтино. Особено когато трявбва да се купуват прах за пране, сапуни, омекотители и т.н. - това е магазина. Единствения недостатък е, както някой във форума каза, че като отидеш за 5 неща си тръгваш с 10.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 157
Предполагам , че става въпрос за складовете под "Planet Club" .  Наистина са супер, само  , че аз като отида там не излизам докато не си  изхарча всичките пари  Mr. Green.
Луда работа Shocked

# 12
  • Мнения: 182
Елитис има и зад Практикер - магазинът там е огромен, на два етажа, има детски кът, сладкарница, маркова козметика, аптека и т.н. Лятото през седмицата работи до 21 часа. Много е удобен за пазаруване, но и изкушенията са много Laughing

# 13
  • Мнения: 491
Елитис има и зад Практикер - магазинът там е огромен, на два етажа, има детски кът, сладкарница, маркова козметика, аптека и т.н. Лятото през седмицата работи до 21 часа. Много е удобен за пазаруване, но и изкушенията са много Laughing
А цените като в склада ли са?

# 14
  • Мнения: 182
Да същите са и ми се струва дори че има по-голяма разнообразие от стоки.

Общи условия

Активация на акаунт