По колко бижута си слагате?

  • 5 621
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Въпросът ми е по колко бижута си слагате?Аз нося два пръстена(на средните пръсти).часовник,колие,обици и гривна,но понякога ми се струва,че са прекалено много... Thinking newsm78 Мислите ли,че е много"натруфено" при положение,че не са много големи бижутата ми? #Crazy

# 1
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Обикновенно нося синджир,гривна,обеци,2халки(омъжена) и още 1 пръстен масивен на дръгата ръка и не ми се вижда да е претрупано Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз нося доста солидна гривна на едната ръка + пръстен от същата колекция. На другата имам часовник годежния ми пръстен и една халка над него, че ми е станал малко широк. Нося си синджирче с висулка и обици....и изобщо не ми се струва натруфено. Съвсем нормално и достатъчно  Wink

# 3
  • Мнения: 3 042
Нося обици, едно ланче с кръстче, халка и 2 пръстена.

# 4
  • Мнения: 1 666
В ежедневието си нося само обици, семпла гривна и часовник. Въпрос на навик ми е, останалото ми пречи. Пръстени и колиета - за излизане или по повод.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
 В момента нося 2 пръстена на един пръст, гривна и обеци (последните две според зависи). На врата не нося от едно известно време нищо.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Бях чувала, че етикета изисквал да се носят по 3 бижута ... пр. обеци, гривна и пръстен...или гердан, пръстен и обеци...и т.н...според мен много зависи от вида на бижутата и тоалетът  Peace

# 7
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Мн. често в делничните дни отивам само с обеци на работа. Когато съм на кеф нося и пръстен. По един обаче, защото моите пръстени са доста големи и е кичозно да ги нося наведнъж. Обеци имам доста на брой и естествено ги сменям.
А часовник, гривни и колиета(синджири) въобще не нося.

# 8
  • Мнения: 401
нося само 2 пръстена-по 1 на ръка и обеци

# 9
  • София
  • Мнения: 4 588
Обичам бижутата, но напоследък рядко се сещам да си слагам.
Иначе си ходя перманентно с един пръстен и обици и то не на всички дупки. Flutter

# 10
  • Мнения: 35 960
в тази жега - само едни много малки обици

# 11
  • Мнения: 2 492
В момента съм с обици , гривна и колие ... обичайното за мен .
Не обичам претрупани с пръстени ръце , по няколко синджирчета с висулки и въобще всичко прекалено .
Големи пръстени - нося само по един на ръка и без гривна на същата ръка .

# 12
  • Мнения: 1 541
Нося само верижката си (тънка Сваровски с малко камъче ), пръстен (пак Сваровски или Оксет , като зависи от тоалета дали ще е голям или малък, но по- често малък), обички (от тези малките камъчета само, без висулки и дрънкулки) и часовник. Никога не слагам повече от това. Те всичките, без часовника или пръстена в различни случаи, са нежни и деликатни бижута и не се натрапват.
Аз съм "лошите" жени, които не си слагат венчалната хълка, ако не подхожда на облеклото ми (тя е бяло злато), най- вече защото изобщо не харесвам по два пръстена, независимо дали са на една или на две ръце. Харесвам изчистените и стилни комбинации от бижута, а те позволяват две да са само обиците  Wink

# 13
  • Мнения: 189
Нося 2 пръстена, тънка верижка на врата, часовник, обици и две гривни. Според мен не е претрупано, а когато си слагам сребро си позволявам и повече.

# 14
  • Мнения: 22 427
На мен не ми се струва много.
Аз също нося по един пръстен,но на безименният пръст - там ми е най-удобно. Гривна, обици и понякога някаква висулка на врата.

Общи условия

Активация на акаунт