Мами използващи каши на Хумана помогнете да разбера защо?

  • 512
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 593
Моята дьщеря е на 4мес. пие Милумил ХА и не е захранена.Не искам да я захраня до края на 5мес.Искам вьв вечерното мляко да й слагам 1детска л. каша за да я засища повече и да прави по- дьлга нощна пауза.Педиатьрката каза че няма никакьв проблем.След дьлго проучване намерих кашата Ябьлка на Хумана след 4мес.Само тя отговаря на условията ми да е ХА безмлечна и да не е ориз или царевица защото те имат затягащ ефект а ние не ядем пюрета и няма как да регулирам. Та ?са ми е защо тя до 6мес. не се препорьчва да се прави с АМ какьв е проблема да не би защото преди това отгоре пише за отбиване на кьрмачета.И толкова ли ще навредят 1/2 детски л. Благодаря за вс. мнения и идеи  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 865
Нещо не можах да разбера въпроса. На самата каша пише да не се прави с мляко ли?
Щом не е от ориз и царевица от какво е? Да не би да съдържа глутен? Защото аз знам само за ориза и царевицата че не съдържат глутен.

# 2
  • София
  • Мнения: 593
Не миличка прочети пак повнимателно кашата е Ябьлка без глутен няма каша след 4мес сьдьржаща глутен ако не ползваш каши няма да ме разбереш Wink

# 3
  • Мнения: 1 092
аз давам от тази каша за следобедна закуска.Прочетох внимателно превода и го разбирам така че не трябва да се добавя краве мляко,заради евентуална непоносимост на бебето към белтъка на кравето мляко.Иначе я приготвям според инструкцията на кутията с водичка и бебчо много я обича.Педито ми каза че мога да му я правя и с АМ,но не съм пробвала

# 4
  • София
  • Мнения: 593
 tedy2 благодаря аз се обадих и на вносителя и том ми казаха че е станало двусмислие някакво в превода  не е проблем да се прави с АМ което пие детето.

Общи условия

Активация на акаунт