Военна поликлиника

  • 1 438
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Здравейте! Някой от вас ходи ли на консултации във Военна поликлиника и какви са ви впечатленията?

# 1
  • Мнения: 189
Аз ходих там, има и добри и лоши страни, не знам но моята докторка не ми мереше  нито кръвно, нито таз, но всеки път на ехограф и то доста подробно ме гледаше. Аз се чувствах добре и не се е налагало кой знае какво, през един месец урина и кръв ми изследваха, абе като цяло съм доволна.
Но лошото е че не ми писаха карта, без която не взимат те приемат след това в  повечето  родилни домове. Добре че там където родих не искаха такава, но отначало си планирах в Шейново и там категорично ми казаха че няма да ме приемат и доста се притеснявах излишно.

# 2
Здравей! Аз ходих там на консултации през първите почти пет месеца от бременността ми при д-р Ковачева. В началото си мислех, че всичко е добре, но после разбрах от други бременни, че техните консултации протичат по съвсем различен и подробен начин. За целият този период на мен ми бяха правени само едни изследвания на кръв и урина, нито веднъж не ми беше мерено кръвно, а то ми беше много ниско, също и хемоглобина, от което ми ставаше лошо. Да не говорим, че като чуеше за болничен и й ставаше лошо. Чаках с часове пред кабинета й. Надявам се да не попадаш на такива лекари.

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
все пак уточни за кой гинеколог се интересуваш
аз бях при Ковачев - той ме гледа до 8 месец и бях доволна

# 4
  • Мнения: 684
А зтам ходих при Д-р Гиздов от началото до края на бременността-страшно съм доволна!
Не съм дала нито лев за каквито и да е изследвания(аз съм Rh-)и там има и допълнителни изследвания за антитела.
МНого внимателен пич!Пич защото е сравнително млад лекар.Всеки месец ме гледа на видеозон,тегли и мери корем.Кръвно не ми е мерил-аз нямах проблеми:-)

Общи условия

Активация на акаунт