Нормално раждане, а сексът........

  • 1 250
  • 14
  •   1
Отговори
Ожених се набързо, още по-бързо се разведох... Имам прекрасен син, но съм...сама! Изпитвам някакъв страх да започна нова връзка. А виждам, че мъжете проявяват интерес към мен. Смешното е, че не ме е страх от връзка, а от... секса!!! Родих по нормален път и ме е страх, че не мога да доставя същото удоволствие на мъж както преди...Какво ще кажете вие?

# 1
  • Мнения: 1 425
Ще кажем: да ти имам проблема!  Mr. Green
Няма какво да се притесняваш - тя природата го е измислила Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 299
Хормони Mr. Green Ще отмине...

# 3
  • Мнения: 1 731
Родих по нормален път и ме е страх, че не мога да доставя същото удоволствие на мъж както преди...Какво ще кажете вие?
Ще кажа и аз като Пантер - да ти имам проблема!  Mr. Green
Мен пък ме е страх, че АЗ никога няма да изпитам удоволствие от секса  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 920
Че 2 пъти родих по нормален път и нямам оплаквания от мъже.

# 5
  • Мнения: 2 327
След това, което си преживяла, си взела да се тръшкаш дали ще можеш да задоволиш някой мъж? Simple Smile
Ако се притесняваш, че си се разширила от раждането - намери си по-надарен Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 5 299

Ако се притесняваш, че си се разширила от раждането - намери си по-надарен Twisted Evil
Аааа, недей да подвеждаш така девойката Twisted Evil

# 7
  • София
  • Мнения: 2 827
тази тема наистина ме развесели петъчно
всички преди мен са го написали хубаво

на авторката - най-добри благопожелания  Laughing

# 8
  • Мнения: 515
тази тема наистина ме развесели петъчно
всички преди мен са го написали хубаво

на авторката - най-добри благопожелания 

 И от мен !!!!!! newsm53да ти имам проблемите!!!!

# 9
  • Мнения: 451
тази тема наистина ме развесели петъчно
всички преди мен са го написали хубаво

на авторката - най-добри благопожелания  Laughing
абЦолютно Joy Joy Joy
радвам се,че бързо си преодоляла кризата,тези "притеснения" са симптоматични за бърза стабилизация след раздяла.
тайничко ти завиждам

# 10
  • Мнения: 1 809
Родих по нормален път и ме е страх, че не мога да доставя същото удоволствие на мъж както преди...Какво ще кажете вие?
Ооо да ти имах проблема..-първо това ще кажа. GrinningИ второ,че удоволствието не зависи само от размерите...без значение за мъжките или женски органи говорим,така че споко GrinningА!И още нещо ,ако случайно възникне някакъв проблем,да знаеш че не е от теб...неговия е недорасъл Joy Joy Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 6 477
Не мога от опит да ти кажа дали има разлика понеже родих със секцио. Но ако наистина толкова се притесняваш - прави упражнинията на Кегел, ще стегнеш доволно мускулатурата си и няма да имаш основания за притеснения.
Иначе и аз казвам - хубаво е, че емоционално си преодоляла БНД, аз лично си позволих забежки с момък преди да съм го преодоляла и секса с момъка беше най-монотонното и равнодушно изживяване.....е, то както е речено няма фригидни жени, а смотани мъже.... Wink Wink

# 12
  • Мнения: X
 Laughing хехе
фантазираш си нещо
откъде знаеш че ще е зле като не си пробвала още  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 392
Да може да не е както преди,а да установиш,че можеш да дадеш и да получиш  по-голямо удоволствие,отколкото преди раждането!С много жени става точно така.И не мисли ,че има голяма разлика за мъжете,ако искаш пробвай да скриеш факта ,че си раждала-бас държа че няма да разбере! Peace

# 14
  • Мнения: 2 274
Още една луда като мен (не се обиждай, казвам го приятелски) - само че моето е - кърмих година и два месеца - а сексът!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт