бременна съм

  • 1 688
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте на всички от форума! От един месец съм бременна,след много изследвания,медикаменти и усилия. Благодаря искрено и на всички във форума, които ме подкрепиха със статии,мнения и препоръки,вие всички сте много силни жени и ви пожелавам от сърце сбъдване и на вашите мечти!  Моралната подкрепа е голяма работа! Но не смятам да напускам форума,напротив! Моя приятелка ми препоръча витамини за бременни Hipp Natal,представляващи концентриран плодов сироп. Но  наблюдавам нещо странно в организма ми-вместо да имам страхотен апетит,аз обратното-имам пълно отвращение от храната. Един лекар ми казва, че имам язва, друг- че е от бременността и да пия Деган. Аз мисля, че нямам язва,но липсата на апетит ме притеснява и искам да го споделя с вас,ако има други бременни,които се чувстват така  да ми пишат. Очаквам съвети какво да предприема в случая. Благодаря ви !

# 1
  • Мнения: 4 496
Нормално е да имаш отвращение към храната,каква язва?Заради това ли??Щях да се учудя,ако имаше апетит.И на него ще му дойде времето....Мдаааа....

# 2
  • Мнения: 1 733
Честито и лека бременност!!! А липсата на апетит е нормална в началния етап на бременността. Не се тревожи излишно!

# 3
Честито и леко бременеене preggo
Не се притеснявай за апетита,аз до 4 месец не можех храна да погледна,но лека полека нещата ще се упокоят.
Лека и безпроблемна бременност и на финала едно малко и сладко бебче  ylinfant

# 4
  • Мнения: 1 896
Честито и от мен!   bouquet
Ррадвай се на бременността си.Липсата на апетит е нормална,особенно в началото. При мен също беше така.

# 5
  • Мнения: 183
ЧЕСТИТО! Желая ти лека и безпроблемна бременност. Hug А , що се отнася до липсата на апетит - нормално е , организма трябва да свикне със бебето, а и всяка бременност е различна. В момента в теб бушуват хормоните и ти тотално се объркваш. Не се шашкай! Спокойствие ти трябва! Късмет. Peace

# 6
Много ви благодаря, страхотни сте! Сега се поуспокоих. И аз си мислех така, но винаги е добре да чуеш мнения, особено ако са от хора, коиот имат опит. Благодаря ви и успех на всички!!!

# 7
  • Мнения: 1 311
Честито и лека бременност.

за апетита - ооооооо, има време ще се появи. После ще се оплакваш от него.  Laughing

Можеш да намериш отчетната тема за твоя месец и да споделяш радостите и тревогите си с момичета, с които сте почти "еднакво бременни".

# 8
  • Мнения: 1 371
Аз само да вметна, че на мен ми бяха изписали Деган за повръщането и от там си мисля, че за това се предписва. Може би се изписва и за безапетитие.  Simple Smile Не съм го пила, но ако Ви го предписват....
Както и да е.
Лека бременност, здраве и едно леко раждане Ви желая.
 Peace

# 9
  • Мнения: 1 949
Честито и лека бременност!

За апетита - нормално е. Аз, напр. до края на 3м можех да ям само кисело мляко, краставици, хляб. Съответно това хапвах  Laughing Обаче после  ooooh!

# 10
  • Мнения: 4 546
Честита бременност   bouquet
каква язва, какъв Деган  ooooh! деган се изписва, ако много те мъчи повръщането.
аз също имах отвращение към храната първите 4 месеца - ядях само картофи и тестяно, насилвах се да ям пилешка супа и плодове. месо не исках да гледам. сега ела ме виж, обаче  ooooh!
не се притеснявай, че нямаш апетит, но гледай да хапваш полезни неща и много плодове и зеленчуци - сега поне има голям избор. витамини е хубаво да взимаш, не забравяй фолиевата киселина също  Peace

# 11
  • Мнения: 447
Честито!
Лека бременност  bouquet

# 12
  • Мнения: 526
Съветвам те Дегана да го пиеш,само ако ти се гади и повръщаш,той не е за безапетитие.Всъщност честита бременност  bouquet
И не си мисли за язва,само защото нямаш апетит,това е безумно.
Първите месеци са период на адаптиране на организма към новото му "бременно" preggo състояние,нормално е да ти намалее апетита.Чакай да видиш после какво става Laughing

# 13
  • Мнения: 2 100
честито! Simple Smile
Както са ти казали-нормално е да нямаш апетит. Аз първите 3 и повече месеца ядях само картофи и нищо друго. Даже и кафе спрях да пия. По принцип не е много препоръчително да наддаваш така или иначе в първите месеци, не се притеснявай! И не пий всичко, което ти каже доктора!!! Винаги искай второ мнение!!! Леко бременеене и бъди спокойна най вече!  Peace

# 14
  • Мнения: 521
Честито! Чувала съм че тези витамини Хип Натал са много хубави една моя приятелка ги пие и е доволна. А за апетита споко всичко е строго индивидуално ще ти се върне  Hug
Лека бременност ти желая

Общи условия

Активация на акаунт