Състезание по бягане на токчета?

  • 1 188
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 589
Днес в автобуса чух две мадами да говорят,че на морето щяло да има състезание по бягане...Ама на висок ток...
 Някой да знае нещо?

# 1
  • Мнения: 3 569
Миналата година е имало такова, но не в България.

Виж тук

# 2
  • Мнения: 589
Истина било,току-що гледах в www.Cosmopolitan.bg

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
И аз му видях рекламата.

Леко откачени ми се струват условията - височина на тока не по-малко от 8 см, при дебелина не по-голяма от 2 см...

Толкова навехнати краци предвиждам, че...

Ех, добре съм си аз с максимум 6 см ток Laughing

# 4
  • Мнения: 6 164
Група мацки с токчета - Старт! Тъгъдък-тъгъдък.... Представяте ли си гледката?! Crazy

# 5
  • Мнения: 589
Група мацки с токчета - Старт! Тъгъдък-тъгъдък.... Представяте ли си гледката?! Crazy
  Гледка-един път! Бягане като за 3000 лева... Money

# 6
  • Мнения: 5 622
Ако аз участвам, още на първите 10 метра съм със счупен крак  hahaha Аз като не бягам си кривя клечките, какво оставало ако бягам  Joy

# 7
  • Мнения: 237
Група мацки с токчета - Старт! Тъгъдък-тъгъдък.... Представяте ли си гледката?! Crazy
Най-образно си я представих, затова сега колегите ме гледат странно Stuck Out Tongue Winking Eye За кой ли път newsm78

# 8
  • Мнения: 14 654
Трябвало е да сложат и условие за облеклото- права пола, поне до коляното и с цепка най-много 5 см.

# 9
  • Мнения: 14 133
Група мацки с токчета - Старт! Тъгъдък-тъгъдък.... Представяте ли си гледката?! Crazy
Най-образно си я представих, затова сега колегите ме гледат странно Stuck Out Tongue Winking Eye За кой ли път newsm78
rotfImbo smile3532
Трябвало е да сложат и условие за облеклото- права пола, поне до коляното и с цепка най-много 5 см.

 smile3521 smile3501 newsm62

# 10
  • Мнения: 19
Група мацки с токчета - Старт! Тъгъдък-тъгъдък.... Представяте ли си гледката?! Crazy
Най-образно си я представих, затова сега колегите ме гледат странно Stuck Out Tongue Winking Eye За кой ли път newsm78
rotfImbo smile3532
Трябвало е да сложат и условие за облеклото- права пола, поне до коляното и с цепка най-много 5 см.

 smile3521 smile3501 newsm62
Аз гледах репортажа по BTV  hahaha
Голям смях Joy...но браво на момичетата, не всеки би бягал при тези условия   Joy Peace

# 11
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ако правят състезание и в Пловдив, ще се запиша със сигурност! И крака да си навехна, ще бягам до последно! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт