Къде в Бургас? - 3

  • 31 433
  • 306
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ето я и новата тема за всичко, свързано с Бургас!!!

Старата стана много дълга...Ето линк към старата - Къде в Бургас(2)....

# 1
  • Мнения: 2 577
запис за сега   Laughing

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми то мойто май не е много за Красива мама, но - къде в Бургас има магазин за хубави детски играчки и торти по поръчка? Внезапно заминаваме на море и не съм купила подарък на малкия за РД, а съм обещала и торта с нинджи Laughing Нямам никакво време за реакция...Стана буквално за 2 часа. Хелп #Puppy dog
И сори за спама Embarassed

# 4
  • Мнения: 5 713
За торта тук:
http://www.zaharo.info/
Много ги хвалят, аз оттам ще поръчам за РД-то.
За играчка- В Хипото / Пикадили/ се сещам само засега.

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
Момичета, препоръчайте ми магазин за мебели. Искам да си купя обзавеждане за спалня, но да е на прилична цена.
Мерси!

# 6
  • Мнения: 1 434
Всичките  ни  торти са от захаро   вкусни са и  са добри като изпълнение  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Мерси, момичета, страхотни сте Hug

# 8
  • Мнения: 948
Всичките  ни  торти са от захаро   вкусни са и  са добри като изпълнение  bouquet
Peace Подкрепям! Hug

# 9
  • Мнения: 4 076
За торта тук:
http://www.zaharo.info/
Много ги хвалят, аз оттам ще поръчам за РД-то.
О,страхотни са.Пресни,вкусни,богат асортимент и някои са с много различен от масовката вкус-Японката и Инглиш...не помня какво си,една жълто-оранжева торта.Само от там купувам.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Разпечатах си картата с адреса, дано да успея да го намеря Rolling Eyes

Сега нещо по темата Grinning Отново благодарение на внезапното ни заминаване, си изпускам часа за поддръжка на гел. Засега проблеми нямам никакви, но не знам как ще реагира маникюрът ми на постоянното киснене във вода Laughing Допускам, че може да се надигне ConfusedДайте координати на маникюристка, която слага гел, ако ми се наложи Praynig
Хайде, пък ако някой се загуби по софийско или плевенско, ще връщам жеста  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 813
Много го мразя това,но.... тук няма как - ЗАПИС  Mr. Green

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Белинда, много играчки има и в един слад до Новата поща, казва се ВЕГА, голям асортимент - прилични цени.
добре дошла  Hug

# 13
  • Мнения: X
Белинда, много играчки има и в един слад до Новата поща, казва се ВЕГА, голям асортимент - прилични цени.
добре дошла  Hug

Взе ми думите от клавиатурата! Grinning
Точно мислех и аз това да напиша.Пък и е на лесно място,ако не познаваш Бс.
Има още едно складче за играчки пак е в центъра(там са още по-евтини,така ми се струва),но незнам дали ще се ориентираш. newsm78
Улица ''Гладстон" или ОУ "Княз Борис Първи", да ти е познато? newsm78

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Всичките  ни  торти са от захаро   вкусни са и  са добри като изпълнение  bouquet

Вярно е Peace В Бургас имат ли цех или сладкарница?

Белинда, познаваш ли Бургас? Има един цех в к/с "Славейков", намира се в помещението на бившата таверна Дионисий, правят страхотни детски (не само) торти.

Общи условия

Активация на акаунт