Кажете от къде, хубава златна детска гривна... :pray:

  • 1 750
  • 7
  •   1
Отговори
  • Марс
  • Мнения: 439
Момичета, няколко пъти пусках търсачката, но нищо не открива, извинете ме ако има такава тема вече. Търся си за малкото дзверче, златна гривничка, но да не е като всички еднотипните, искам нещо по готино и изчанчено. Няма значение парите, моля Ви, просто ми кажете някъде дали сте виждали Hug

Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Във всяко по-голямо ателие имат доста модели в наличност,а пък и каталози имат,така,че може да направиш поръчка!
Във В.Търново такива ателиета бол!

# 2
  • Марс
  • Мнения: 439
Та аз съм от провинцията, проверих в Перник и ми предлагат едни и същи, дето се закача да виси от гривната, та като станело по-голямо да му става, и плетениците са едни и същи. Евентуално искам ориентир в София, когато отида да зная кое ателие примерно да търся, че няма как да обикалям много време с бебока Peace

# 3
  • Мнения: 551
Провери в подлеза на Плиска, слизайки от страната на хотела веднага след магазина за бельо в дясно, там съм виждала. В РУМ МЛАДОСТ 2 в златарския магазин на 1етаж. Цум 1етаж Italgold.
Успех.

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Пак на Плиска, само че от страната на киното има много хубав златарски магазин

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Добре де,от какъв зор златна гривна за бебе  Confused Rolling Eyes?Извинявайте,ама никак не го разбирам този кич. newsm78

# 6
  • Марс
  • Мнения: 439
Добре де,от какъв зор златна гривна за бебе  Confused Rolling Eyes?Извинявайте,ама никак не го разбирам този кич. newsm78

Еми, де да знам, на кръщене, винаги подаряват златна гривна или златно синджирче, и тъй като не искам синджирче, то по-добре гривна Peace

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Добре де,от какъв зор златна гривна за бебе  Confused Rolling Eyes?Извинявайте,ама никак не го разбирам този кич. newsm78

Еми, де да знам, на кръщене, винаги подаряват златна гривна или златно синджирче, и тъй като не искам синджирче, то по-добре гривна Peace

А,не е винаги NaughtyТо е въпрос на вкус,но ти пожелавам да намериш желания от теб модел!

Общи условия

Активация на акаунт